HC Sistem Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri

Bilecik / Bozüyük

Bilgisayar Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan

HC Sistem Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri

Bozüyük, Bilecik ve tüm ilçelerinde bilgisayar sistemleri, alarm ve kamera sistemleri, sunucu ve network sistemleri hakkında satış ve teknik servis hizmeti vermekteyiz

Sektörde edndiğimiz tecrübe ve birikim ile bireysel ve kurumsal anlamda tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Bilgisayar alanında bilgisayar, Laptop, Notebook, Tablet ürünlerinizin tamir ve bakım işleri ayrıca sıfır ve ikinci el ürün satışı, Konut ve iş yerleri, açık ve kapalı mekanlarınızın güvenliği için alarm kamera sistemleri kurulum montaj ve servis işlemleri, Sunucu ve network sistemleri hakkında satış ve teknik servis Hizmetlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza tek bir adreste ulaşmanızı hedefliyoruz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan servisimize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ekran kartı arızalı olan laptopumun aynı gün arıza tespiti yaparak direk tamir ettiler hızlı bir şekilde teslim ettiler işlerim aksamadan çalışmaya devam ettim. Eğer istanbul'a servisine göndermiş olsaydım 1 ay bilgisayarsız kalacaktım. Teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.

Buğra Öztürk - 05.07.2019

10Puan

Bilecikte alarm kurulumu için anlaştık hemen aynı gün gelip cep telefonlarımıza entegreli bir şekilde alarm sistemini kurdular artık cep teledonum üzerinden alarmı kurup açabiliyorum ve olay geçmişlerini görebiliyorum, hızlı ve pratik çözümleri için teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum yakında kamera sistemi de kurdurmayı düşünüyorum.

Mehmet Yılmaz - 27.06.2019

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar