HD Profesyonel Sahne Ses Işık Sistemleri

Ankara / Pursaklar

Müzisyen / Müzik Grupları

1Yorum
10Puan

HD Profesyonel Sahne Ses Işık Sistemleri - Hacı Durak

Ankara Pursaklar’da müzisyen ve düğün organizasyon orkestra temini alanında faaliyet göstermekteyiz. Pursaklar başta olmak üzere Ankara, Eskişehir, Konya, Nevşehir, Kırıkkale, Çorum ve Tokat bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Düğün, kına, kır düğünü, after parti, nişan, doğum günü, açılış, toplantı, mezuniyet ve piknik gibi organizasyonlar için profesyonel ses-ışık-sahne sistemleri kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda tüm organizasyonlarınız için müzisyen ve DJ, piyanist, gitarist, bando, mehter takımı, fasıl ekibi, orkestra, davulcu, zurnacı gibi ihtiyacınıza ve isteklerinize yönelik müzisyen temini yapmaktayız. Palyaço, dansöz, köçek, oryantal temini hizmetlerimizle beraber masa süsleme, masa ve sandalye kiralama, balon süsleme, mekân aydınlatma, sahne aydınlatma, ses sistemleri kiralama, hoparlör kiralama hizmetlerimizle özel gecelerinizde her ayrıntıyı düşünerek kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca mobil sahne-anons aracımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kaliteli hizmet ve detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

HD Ses ve Sahne Sistemleri firmasından Hacı Bey'i düğün organizasyonumuz için rahatsız ettik. Hem fiyat hem kalite hemde organizasyon anlamında dört dörtlük hizmet verdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum, şiddetle tavsiye ederim.

Ali Kemal - 30.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar