Hepta Grup

İstanbul / Üsküdar

Sıradışı Meslekler

Hepta Grup - Emirhan Pırıldar

İstanbul / Üsküdar’da 2010 yılında kurulan şirketimiz temel laboratuvar cihazları ve laboratuvar sarfları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda TLC markamız ile ses ve ısı izolasyon kabinleri üretimi yapmakta ve tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

Chiller kabini, vakum pompası kabini, ultrasonik banyo kabini, mikrodalga kabini, MS cihazları için izolasyon kabinli/ havalandırmalı tezgah, laboratuvar eldivenleri, vialler, şırınga ucu filtreler, pipet uçları, nitril eldiven, lateks eldiven, pudralı eldiven, pudrasız eldiven, laboratuvar sarf üretimi, anahtar teslim laboratuvar projeleri ve proje uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca endüstriyel soğutma alanında tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Laboratuvarda aynı zamanda mobilya, çeker ocak, zemin, su tesisatı, gaz tesisatı, iklimlendirme, yumuşak şu sistemleri uygulamaları yapmaktayız. TÜBİTAK, TSE KİMYA, BUSKİ, ANKARA GIDA LAB., MTA ANKARA, ZENTİVA İLAÇ, LECO referanslarımızdan bazılarıdır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretiz çağrı hattımızdan haftanın her günü bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar