H.g.s Otomotiv

Ankara / Yenimahalle

Oto Elektrik / Akü

Hemen Ara

H.g.s Otomotiv - Hasan Güven

H.G.S Otomotiv olarak Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki Güleryüz Sanayi Sitesi’nde, 12 yıldır oto elektrik ve akü, oto tamir ve bakım, oto kaporta ve boya alanında faaliyet göstermekteyiz. İşimizle ilgili gerekli ustalık belgelerine sahibiz.

Her marka ve model otomobilin kaporta tamiri, göçük düzeltme, boya, lokal boya ve ön kaporta koruma işlerini yapmaktayız. Yine her marka ve model otomobilin polen, yağ ve hava filtresi değişimi, balata, buji, yağ, motor yağı ve benzin filtresi değişimi, triger kayışı tamir ve değişimi, defransiyel, debriyaj, pompa ve enjektör tamirlerini büyük bir özenle yapmaktayız. Ayrıca subap ve balata ayarı, oto check-up, amortisör arıza, dizel araç tamiri ve otomobil bakımı konularında da hizmet vermekteyiz. Oto elektrik alanında ise akü tamir, değişim, arıza ve akü lambası gibi servis işlerini ve oto klima tamir, arıza, bakım, gaz dolumu ve oto kalorifer bakımı gibi tüm servis işlerini yapmaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar