Hilal Yapı Sistemleri

Balıkesir / Edremit

İç Mimari / Dekorasyon

Hemen Ara

Hilal Yapı Sistemleri - Harun Çabuk

Balıkesir / Edremit’te iç mimari ve dekorasyon firması olarak çalışmaktayız. Bireysel müşterilerimizin yanısıra toplu projelerde de kaba inşaat işleri hariç, tüm dekorasyon ve tesisat işlerinizi özenle yapmaktayız.

Ev ve ofis dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, boya, alçı, sıva, parke, fayans, banyo tadilatı, mutfak dolabı montajı, banyo dolabı montajı, mutfak dolabı yapımı, banyo dolabı yapımı, duşakabin montajı, vitrifiye montajı mutfak tezgahı, granit mutfak tezgahı ve anahtar teslim tadilat gibi tüm işlerinizi uzman ekibimizle ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca kalorifer ve doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz tesisatı değişimi hizmeti vermekteyiz. Bunun yanısıra su tesisatı, sıhhi tesisat ve elektrik tesisatlarının döşenmesi, tesisat tamiri ve bakımları konusunda profesyoneliz. Güven ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar