Sadık Danışmanlık ve Temizlik

İstanbul / Kartal

Temizlikçi / Temizlik

0Yorum
10Puan

Sadık Danışmanlık ve Temizlik - Hilmi Tilkicik

İstanbul Kartal’da temizlik firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Her mekân için günlük ve haftalık temizlik personeli temini, ev ve iş yeri temizliği, inşaat ve depo temizliği, kreş ve anaokulu temizliği, detaylı temizlik, bay ve bayan temizlik personeli temini, Pazar günü temizlik personeli temini, boya badana, oda boyama, desenli ve sedef boya uygulaması ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Aynı zamanda elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, priz tamiri ve montajı, şalter arızası ve tamiri, sensörlü lamba tamiri gibi bilumum elektrik işlerinizde alanında uzman personellerimiz kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca çocuk bakımı, yaşlı bakımı, bebek ve hasta bakımı, engelli bakımı, bayan bakıcı temini hizmetleri vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çabalamaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar