Sadık Danışmanlık ve Temizlik

İstanbul / Kartal

Temizlikçi / Temizlik

3Yorum
10Puan

Sadık Danışmanlık ve Temizlik - Hilmi Tilkicik

İstanbul Kartal’da temizlik firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Her mekân için günlük ve haftalık temizlik personeli temini, ev ve iş yeri temizliği, inşaat ve depo temizliği, kreş ve anaokulu temizliği, detaylı temizlik, bay ve bayan temizlik personeli temini, Pazar günü temizlik personeli temini, boya badana, oda boyama, desenli ve sedef boya uygulaması ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Aynı zamanda elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, priz tamiri ve montajı, şalter arızası ve tamiri, sensörlü lamba tamiri gibi bilumum elektrik işlerinizde alanında uzman personellerimiz kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca çocuk bakımı, yaşlı bakımı, bebek ve hasta bakımı, engelli bakımı, bayan bakıcı temini hizmetleri vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çabalamaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşçilik ve hoş sohbeti için teşekkür ederim Hilmi Ustaya. Bütün işleri titizlikle yaptı.

Tolga Şafaklıoğlu - 31.07.2018

10Puan

Evlerinizin temizlik işi için bu firmayı gerçekten gönül rahatlılığı ile çağırabilirsiniz. Çok memnun kaldım, elinize sağlık. Her şey için çok teşekkür ederim.

Mert Durmuşoğlu - 25.07.2018

10Puan

Bu firmayla daha önce çalışmıştık. İş yerimde hafta sonu temizlik yapmışlardı. Her yeri özenerek temizlediler, çok memnun kalmıştık.

Raziye Haydarova - 24.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar