Hiranur Oto Müzik Ve Görüntü Sistemleri

İstanbul / Kağıthane

Oto Ses / Görüntü Sistemleri

Hiranur Oto Müzik Ve Görüntü Sistemleri - Gökhan Bayram

İstanbul Kâğıthane’de oto ses ve görüntü sistemleri alanında 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Kâğıthane başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine çıraklıktan yetişme ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tüm mesleki eğitim belgelerimiz mevcuttur.

Her marka ve model araç için akü değişimi ve servisi, akü arıza ve doldurma, şarj dinamosu tamiri, merkezi kilit montajı ve tamiri, oto alarm sistemleri tamiri, oto alarm sistemleri montaj ve değişimi, marş otomatiği tamiri, marşpiyel ve marş dinamo tamiri, oto görüntü sistemleri montajı, gündüz farı montajı, sis farı montaj, tamir ve bakımı, Xenon far montajı, LED far montajı, oto ses ve görüntü sistemleri montajı, araç kamerası kurulumu, bass kabinleri montajı, oto hoparlör tamiri ve montajı, portatif navigasyon montajı, araç multimedya üniteleri montajı, araç kayıt cihazı montajı, geri vites kamerası, navigasyon multimedya kurulumu, subwoofer, compenent, coaxial ve tweeter montajı, cam kaldırma modülleri montajı ve bili mum oto elektrik işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. Ayrıca iş yeri müzik sistemleri kurulum ve montajı hizmetleri vermekteyiz. İşlerinizi ekonomik fiyat garantisi altında söz verdiğimiz sürede yapmaktayız. Kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet politikasıyla işlerinizi özenerek yapmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar