Hisar Elektrik Elektronik

Zonguldak / Çaycuma

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
10Puan

Hisar Elektrik Elektronik - Harun Öztürk

Zonguldak / Çaycuma’da elektrik tesisatçılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Uydu ve çanak anten sistemleri, oto teyp ve görüntü sistemleri, alarm, kamera ve güvenlik sistemlerinin satışı ve montajı konusunda uzmanız.

Elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisat tamiri, ışık bariyer montajı, şalter tamiri, avize montajı, aydınlatma ve led aydınlatma sistemlerinin montajı gibi elektrik işlemlerini özenle yapmaktayız. Apartman uydu montajı, uydu arıza, çanak anten ayarı, uydu tamiri, çanak anten yer değiştirme, çanak tamiri, site uydu kurulumu, çiftli lnb montajı, çoklu lnb montajı, lnb değişimi, merkezi uydu sistemleri tamiri, uydu sinyal sorunu giderme, uydu kanal ayarlama, uydu frekans güncelleme ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Alarm montajı, hırsız alarmı, bebek bakıcı kamerası, güvenlik sistemleri kurulumu, güvenlik alarmı, güvenlik kamerası kurulumu, kamera yer değiştirme, güvenlik kamera ayarı, alarm ayarları, yangın alarm kurulumu, bahçe kayar kapı montajı, otopark bariyer sistemi kurulumu hizmetlerimizle ev ve işyerlerinizin güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Ayrıca dükkanımızda oto ses ve görüntü sistemlerinin satış ve montajı, oto multimedya, oto hoparlör, oto teyp tamiri, araç kamerası kurulumu, bluetooth araç kitleri, portatif navigasyon, araç multimedya üniteleri, navigasyon kurulumu, araç kayıt cihazı, geri vites kamerası montajı yapmaktayız.

Haftanın 7 günü, Çaycuma ilçesinin tüm semtlerine sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak, detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar