Teknocell İletişim

Artvin / Hopa

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Teknocell İletişim - Koray Belli

Atvin Hopa ve tüm karadeniz bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İphone, Samsung, Htc, Nokia, Motorola, Asus, Huawei, Xiaomi ve daha pek çok marka cep telefonu ile Android tablet ve ipad tamiri ve bakımı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Laptop ve Notebook cihazlarınız içinde hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz; ekran değişimi, batarya değişimi, anakart tamiri, soket değişimi, ekran koruyucu, program yükleme, şarj problemi tamiri, dokunmatik problemi tamiri, ses problemeleri tamiri, tablet tamiri, tablet ekran değişimi, tablet cam değişimi gibi çok çeşitli alanları kapsamaktadır.

Ayrıca mağzamızda cep telefonu kılıfı, şarj aleti, kablolu kulaklık, bluetooth kulaklık ve bluetooth hoparlör, speaker gibi ihtiyaca yönelik pek çok cep telefonu aksesurarları da satışa sunulmaktadır.

Cep telefonu, tablet tamiri ve aksesurar ihtiyaçlarınız için servisimize uğrayabileceğiniz gibi şehir dışındaki müşterilerimize kargo aracılığı ile de hizmet vermekteyiz..Tüm ürünlerimiz garantili olup uzman teknikerlerimiz tarafından her cihaza ayrı bir önem ve özen gösterilerek servis işlemleri yapılmaktadır.

Cihazlarınızın servis ve tüm tamir işlemleri için Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sağlanıyor değişilen parçalara 6 ila 1 yıl arası garanti veriliyor 10 dakikada iphone 11 pil ve ekran değişimi yapıldı

ERDİ AKBIYIK - 11.06.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar