Hüseyin Aydın

Kütahya / Merkez

Sıradışı Meslekler

Hüseyin Aydın

İnsanların hayatlarını daha sağlıklı ve hastalıklardan uzak geçirmeleri için Peygamberimizin (S.A.V)'in de yaptırıp tavsiye ettiği hacamat yöntemi ile Kütahya/ Merkez ve bölgesinde bayanlar için Uzman Haccame Saliha Aydın ve erkek hastalarımız için Uzman Hacamatçı Hüseyin Aydın olarak halkımıza hizmet vermekteyiz.

Hacamat’ın yeterli olmadığı atardamar ve toplardamar hastalıkları için sülük tedavisini modern tıbbın fayda sağlayamadığı bir çok hastalık için uygulamaktayız. Hacamat çok hızlı tesir gösterir, çok etkilidir. Hacamat yaptırmanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Sağlıklı normal bir insan için İbn-i Sina asgari yılda iki kez hacamat olmasını tavsiye eder. Hacamat deri altında birikmiş ve vücutta hastalıklara neden olan toksik kanın vakumlanarak dışarı alınmasıdır. Hacamat işleminde vücudun herhangi bir yerini hafifçe çizdikten sonra üzerine boynuz, bardak ya da şişe oturtarak kan alınır.

Günümüz koşullarında yılda 3-4 kez hacamat olunması sağlık açısından faydalıdır. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar