Hüseyin Canberk Yıldırım

Balıkesir / Erdek

Grafik Tasarım / Reklam

Hüseyin Canberk Yıldırım

Merhaba kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Adım ve soyadım Hüseyin Canberk Yıldırım, herkes bana Canberk der. Yaklaşık 5 yıldan beri bu işle uğraşmaktayım. En iyi hizmeti sizlere verebilmek için elimden ne geliyorsa yapacağımın garantisini sunarım.Bir web sitesi oluşturmaktaki amacınız kurumsal kimliğinizi ve yaptığınız işi vurgulamak ise bu demektir ki kaliteli tasarıma ve bu işte uzmanlaşmış kişinin yardımına ihtiyacınız var. İşte bu noktada devreye ben giriyorum ve dikkat çekici tasarımlar ile sizleri internet ortamına taşıyorum.İşe doğru kişiyle ve etkileyici bir tasarım ile başladığınızda hedefinize çok yaklaşmış olursunuz. Web siteleri kurumsal kimliğinizi yansıtması için tasarım yapılmalıdır. Kurumsallığınızı olumsuz etkileyecektir. Tasarım maliyetinden kaçınılmamalıdır .UYARI: İlanınızda yazılan yazıya göre fiyat veriyorum. Lütfen konuştuğumuzda ekstra işler için ayrıca haber verin. Aksi takdirde sadece istediğiniz hizmeti sağlayacağım.Merhaba kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Adım ve soyadım Hüseyin Canberk Yıldırım, herkes bana Canberk der. Yaklaşık 5 yıldan beri bu işle uğraşmaktayım. En iyi hizmeti sizlere verebilmek için elimden ne geliyorsa yapacağımın garantisini sunarım.

Bir web sitesi oluşturmaktaki amacınız kurumsal kimliğinizi ve yaptığınız işi vurgulamak ise bu demektir ki kaliteli tasarıma ve bu işte uzmanlaşmış kişinin yardımına ihtiyacınız var. İşte bu noktada devreye ben giriyorum ve dikkat çekici tasarımlar ile sizleri internet ortamına taşıyorum.

İşe doğru kişiyle ve etkileyici bir tasarım ile başladığınızda hedefinize çok yaklaşmış olursunuz. Web siteleri kurumsal kimliğinizi yansıtması için tasarım yapılmalıdır. Kurumsallığınızı olumsuz etkileyecektir. Tasarım maliyetinden kaçınılmamalıdır .
Ayrıca Google Seo Optimizasyon hizmetimiz bulunmaktadır.
UYARI: İlanınızda yazılan yazıya göre fiyat veriyorum. Lütfen konuştuğumuzda ekstra işler için ayrıca haber verin. Aksi takdirde sadece istediğiniz hizmeti sağlayacağım.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar