Yavuz Sıhhi Tesisat

İstanbul / Maltepe

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Yavuz Sıhhi Tesisat - Hüseyin Karadağ

İstanbul Maltepe’de su ve sıhhi tesisat alanında hizmet vermekteyiz. Maltepe başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın tamamında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Tüm su ve sıhhi tesisat işlerinizde kaliteli hizmet vermekteyiz. Su tesisatı kaçak tespiti ve arızaları, su tesisatı tamiri ve değişimi, sıcak su tesisatı tamiri, lavabo montaj ve tamiri, çeşme ve musluk montajı, vana tamiri ve montajı, musluk tamiri, klozet montajı, tuvalet tıkanıklık açma, gider açma, su bataryası tamiri, çeşme bataryası tamiri ve değişimi işlerinizde kaliteli çözümler üretmekteyiz. Ayrıca A’dan Z’ye iç mimari ve dekorasyon, boya, alçı, sıva uygulamaları, petek temizleme, parke ve laminant döşeme, banyo ve mutfak tadilatı, alçıpan uygulamaları ve anahtar teslim tadilat işlerinizde titizlikle çalışmaktayız. Çatı tamiri, çatı aktarma, çatı bakımı, kiremit döşeme, oluklu kiremit döşeme ve geri kalan tüm çatı işlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve doğabilecek tüm sorunların önüne geçmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 7 gün boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar