Hüseyin Saka

İzmir / Buca

Duvarcı / Duvar Ustası

Hüseyin Saka

İzmir'in Buca ilçesinde fayans, seramik, mermer işleri, taş işleri ve duvar ustalığı, mezar yapımı, izolasyon ve mantolama işleri konularında faaliyet göstermekteyiz. Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz.

İç ve dış mekanlar için her çeşit taştan ve tuğla malzemelerden duvar örme, dekoratif duvar ve taş döşeme işlerini yapmaktayız. Fayans, karo, granit, seramik, mermer vb. malzemeler ile zemin döşeme, fayans kırma, cilalama, parlatma konularında tecrübeliyiz. Garanit, mermerit, akrilik mutfak tezgahlarının montajı ve değişimini yapmaktayız. İzolasyon, mantolama ve yalıtım hizmetlerimizi apartman, müstakil ev, site, villa vb. tüm yapılara uygulamak konusunda ustayız. Ayrıca mezar taşı ve mezar yapımı hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize Çanakkale Seramik, Bien Seramik, Yurtbay, Graniser, Seramiksan, Toprak Seramik, Ege Seramik, Kütahya Seramik, Hitit Seramik ve Uşak Seramik markalarının ürünlerini içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar