Hüseyin Usta Braun Servisi

Ankara / Çankaya

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

2Yorum
9.0Puan
Hemen Ara

Hüseyin Usta Braun Servisi - Ersin Çalışkan

Ankara Çankaya Atatürk bulvarı Gama iş merkezinde bulunan servisimiz 55 yıllık tecrübesiyle her marka tıraş makinesi, saç düzleştiricisi, Fön Makinası, Saç Kurutma Makinası tamiri, epilasyon cihazları vb ürünlerin tamirini yapmaktadır.

Philips Traş Makinesi tamiri, Goldmaster traş makinesi tamiri, Braun Traş Makinesi tamiri,Remington Traş Makinesi Tamiri, Premier Traş Makinesi tamir, Philips Epilasyon Cihazı Tamiri, Braun Silk-épil Epilasyon Cihazı tamiri, Arzum Epilasyon cihazı tamiri, Remington Epilasyon cihazı tamiri, Goldmaster Epilasyo cihazı tamiri, King Epilasyon cihazı tamiri, Fakir epilasyon cihazı tamiri, Babyliss epilasyon aleti tamiri ve diğer tüm küçük ev aletleri tamir bakım servis hizmetleri

Sektör de Hüseyin Usta Braun Teknik Servis olarak yarım asrı aşan tecrübemiz ile adımızı bu yıllara taşıdık. Her cihaza ayrı önem göstererek müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Ankara'nın tüm ilçe ve semltlerinden servisimize ulaşabilir, Pazar günleri de dahil olmak üzere ücretsiz çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ankara'da daha iyi bir usta varsa ya zamanında bu dükkanda çıraktı ya da bu dükkanda çalışan ustaların ustasıydı. Tartışmasız Ankara'nın en iyi servis hizmeti. Hem de birçok yetkili servise taş çıkaracak cinsten. Dükkan küçük gelebilir ama size sağlayacağı fayda inanın çok büyük. Asla pişman olmayacaksınız. Tavsiye edin, ettirin. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

Ziya Mert Telli - 26.03.2021

10Puan

Dürüst esnaf, iyi usta. Uygun fiyatlı tamir ettiler. Teşekkür ediyorum.

Mustafa COŞGUN - 03.10.2020

8Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar