Hüseyin Yıldırım

İstanbul / Bahçelievler

Yazılım / Tasarım

Hüseyin Yıldırım

İstanbul / Bahçelievler'de 10 yılı aşkın süredir, sosyal medya danışmanlığı ve internet reklamcılığı hizmetleri vermekteyim. Öncelikle müşterilerimin ihtiyaçlarını dinleyip ürün ve hizmetlerine en uygun çözümlerini üretmekteyim.

İnternet reklamcılığı, sosyal medya danışmanlığı, profesyonel sosyal medya yönetimi konusunda yaptığım işlerle Facebook ve İnstagram gibi sosyal mecralarda marka bilinirliğini arttırmak üzere verimli çalışmalar yapmaktayım. Arama motoru opsimizasyonu (SEO), online içerik üretimi ve Google Adwords reklamcılığı konusunda danışmanlık ve yönetim hizmetlerini vermekteyim. Ayrıca web sitesi kurma konusunda yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktayım.

Ürününü, hizmetini veya markasını internet kanalı ile ön plana çıkararak reklam bütçelerini verimli kullanmak isteyen firmalara ve kişilere sosyal medya danışmanlık hizmetlerimi sunmaktan memnuniyet duyarım. E-Ticaret sitesi kurma, Google Maps kayıt işlemleri ve Google Analytics konusunda da tecrübeliyim. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımdan benimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar