Kare Elektrik Güvenlik Sistemleri

Ankara / Altındağ

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Hemen Ara

Kare Elektrik Güvenlik Sistemleri - Hüseyin Yüksel

Ankara Altındağ’da merkezi uydu sistemleri ve çanak anten alanında yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Altındağ, Çankaya, Keçiören ve Mamak bölgelerinde tüm semtlere hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her türlü uydu arıza ve tamiri, uydu montajı, çanak ayarı ve montajı, çanak yer değiştirme, uydu kurulumu ve anten tamiri, uydu çoklayıcı ve dağıtıcı switch montajı, uydu sinyal sorunu giderme, çiftli ve çoklu Lnb montajı, merkezi uydu sistemleri tamiri, montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca güvenlik kamerası montaj ve tamiri, güvenlik kamerası yer değiştirme, görüntülü diyafon ve diyafon montajı, elektrik tesisatı arıza ve montajı, avize montajı ve tamiri, şofben montajı, şalter arızası ve tamiri, priz montaj ve tamiri gibi elektrik üzerine tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda TV tamiri, LCD TV ve LED TV tamiri, TV ekran ve panel değişimi hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar