İber Dekorasyon

İstanbul / Küçükçekmece

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

İber Dekorasyon - İbrahim Ergin

İstanbul‘un Küçükçekmece ilçesinde iç mimarlık ve dekorasyon hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Sıhhi tesisat, elektrik tesisatı ve doğalgaz tesisatı ile mekanlarınızın alt yapısını sorunsuz bir şekilde yeniledikten sonra dekorasyon adına aklınıza gelebiliecek tüm işlerde uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz

Doğalgaz proje çizimi, doğalgaz tesisatı döşeme ve tamiri, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tesisatı proje çizimi, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, raflı dolap sistemleri, yatak dolabı, gardırop imalatı yapmaktayız. Ayrıca iç mimari proje çizimi, iç mimari tasarım, iç mimari 3D tasarım konusunda uzman ekibimizle boya, alçı, sıva, kartonpiyer, asma tavan, PVC doğrama, yerden ısıtma sistemleri ihtiyaçlarınızda ve tüm ev tadilatı işlerinizde kaliteli işçiliğimiz ve uygun fiyatlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Üç boyutlu tasarımlarla ev ve işyerlerinizi yenilemekteyiz. Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece’nin tüm semtlerine hizmet götürmekteyiz. Anahtar teslim komple tadilat hizmetlerimiz ve referanslarımız için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar