Özmen Yapı Dekorasyon

İzmir / Bornova

İç Mimari / Dekorasyon

Hemen Ara

Özmen Yapı Dekorasyon - İbrahim Öztürk

İzmir / Bornova'da geniş bir usta ekibi, 30 yılı aşan tecrübemiz ve babadan oğula geçen meslek anlayışımız ile inşaat ve tadilat firması olarak hizmet vermekteyiz. İş ayrımı yapmadan küçük ya da büyük bütçeli tüm tadilat işlerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

Çelik çatı yapımı, pergole yapımı, demir doğrama, asma tavan, kompozit kaplama, ferforje, kaba inşaat işleri, cam cephe, cam montajı, katlanır cam, cam balkon sistemleri, bina mantolama, tente yapımı hizmetlerimizle anahtar teslim tadilat sözleşmeleri yapmakta ve ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Ev tadilatı, işyeri tadilatı, iç mimari ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için her biri alanında uzman ustalarımızla mutfak tadilatı, banyo tadilatı, fayans döşeme, parke uygulama, duvar kağıdı uygulama, alçıpan, asma tavan, kartonpiyer yapımı, cam balkon imalatı, sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, kış bahçesi yapımı, duşakabin montajı, granit mutfak tezgahı montajı, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı gibi ustalık hizmetlerini bir arada sunmaktayız. Çelik çatı, kompozit kaplama, küpeşte, korkuluk, ferforje yapım işlerinde profesyoneliz.

Haftanın 7 günü tam zamanlı olarak çalışmakta ve İzmir'in tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar