İbs Plexiglass

Muğla / Marmaris

Camcı / Aynacı

Hemen Ara

İbs Plexiglass

Firma olarak, Motor Yat, Gulet ve Yelkenli teknelerin Lamine cam, Renkli cam, Bombeli cam, Düz cam, Temperli camlarının değişimini, tamirini ve yeni imalatını yapmaktayız. Uzman personeli ile en kısa zamanda en uygun teklifle sorununuza çözüm sunmaktayız.

Ayrıca plexiglass / acrylic, plexi cam, pleksi ayna, bardaklık, hatch, lumboz, sürgülü ve sabit pencere, sineklik, giriş kapıları, havalandırma, sızdırmazlık conta, silikon, hatch ve lomboz yedek parça, tamir, onarım ve de satışını yapmaktayız.

Plexiglass;da istenilen kalınlıkta, renkte, Lazer kesme, sekillendirme, bükme ve de montajı yapılır. Fethiye, Bodrum, Didim, İzmir, Antalya, Kaş, Göcek, Orhaniye, Datça;ya kadar servisimiz vardır. Bu sektörde en iyi olma çabası içindeyiz. Tekneniz için akü ( Bosch, Exrider, Delphi, Platin, Select), yabancı ve yerli mutfak tüpü değiştirme, yazlık, kışlık tekne bakımlarıda ile de hizmetinizdeyiz. İşimiz garantimizdirFirma olarak, Motor Yat, Gulet ve Yelkenli teknelerin Lamine cam, Renkli cam, Bombeli cam, Düz cam, Temperli camlarının değişimini, hatchi lumboz tamirini ve yeni imalatını yapmaktayız. Uzman personeli ile en kısa zamanda en uygun teklifle sorununuza çözüm sunmaktayız.Ayrıca plexiglass / acrylic, plexi cam, pleksi ayna, bardaklık, hatch, lumboz, sürgülü ve sabit pencere, sineklik, giriş kapıları, havalandırma, sızdırmazlık conta, silikon, hatch ve lomboz yedek parça, tamir, onarım ve de satışını yapmaktayız.Plexiglass;da istenilen kalınlıkta, renkte, Lazer kesme, sekillendirme, bükme ve de montajı yapılır. Fethiye, Bodrum, Didim, İzmir, Antalya, Kaş, Göcek, Orhaniye, Datça;ya kadar servisimiz vardır. Bu sektörde en iyi olma çabası içindeyiz. Tekneniz için akü ( Bosch, Exrider, Delphi, Platin, Select), yabancı ve yerli mutfak tüpü değiştirme, yazlık, kışlık tekne bakımlarıda ile de hizmetinizdeyiz. İşimiz garantimizdirFirma olarak, Motor Yat, Gulet ve Yelkenli teknelerin Lamine cam, Renkli cam, Bombeli cam, Düz cam, Temperli camlarının değişimini, tamirini ve yeni imalatını yapmaktayız. Uzman personeli ile en kısa zamanda en uygun teklifle sorununuza çözüm sunmaktayız.Ayrıca plexiglass / acrylic, plexi cam, pleksi ayna, bardaklık, hatch, lumboz, sürgülü ve sabit pencere, sineklik, giriş kapıları, havalandırma, sızdırmazlık conta, silikon, hatch ve lomboz yedek parça, tamir, onarım ve de satışını yapmaktayız.Plexiglass;da istenilen kalınlıkta, renkte, Lazer kesme, sekillendirme, bükme ve de montajı yapılır. Fethiye, Bodrum, Didim, İzmir, Antalya, Kaş, Göcek, Orhaniye, Datça;ya kadar servisimiz vardır. Bu sektörde en iyi olma çabası içindeyiz. Tekneniz için akü ( Bosch, Exrider, Delphi, Platin, Select), yabancı ve yerli mutfak tüpü değiştirme, yazlık, kışlık tekne bakımlarıda ile de hizmetinizdeyiz. İşimiz garantimizdir

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar