İgosis Bilişim Güvenlik

Kayseri / Kocasinan

Alarm / Kamera Sistemleri

İgosis Bilişim Güvenlik

İgosis bilişim teknolojileri olarak bilgisayar satış-servis-bakım işlemlerini yapmaktayız.Ayrıca Server yapılandırma ve web-server hizmetleri konusundada hizmet vermekteyiz.İgosis güvenlik uzun süredir elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.Dara Yazılım Kurumsal Kaynak Planlama, Üretim Kaynak Planlama, Genel Muhasebe ürünlerinin en önemli artısı modüler yapıda olmasıdır. Modüler yapının önemi , ERP ve MRP uygulamalarının siparişten tedarik ve üretim aşamalarına kadar olan süreçte daha da ön plana çıkar. Bir kurum ERP veya MRP uygulamasının sahip olduğu fonksiyonların tümünü kullanmak istemeyebilir. Bu nedenle modüler yapı istenilen fonksiyonların, istenilen zamanlarda kullanılmasını mümkün kılar.

DARA RESTAURANT - LOKANTA ADİSYON PROGRAMLARI Elektronik Adisyon yazılımı ile iş yerinizin yönetimini kolaylıkla sağlayacak, personellerinizin performansını ölçebilecek ve kasanızı kontrol altına alcaksınız.İşletmenizin verimi artarken , müşterilerinize daha hızlı servis yapabileceksiniz.Bu sayede de işletmenizdeki aksaklıklar ortadan kalkacak ve kısa zamanda işletmeninizin kârı artacaktır.

mağaza Yazılımın geniş parametrik yapısı sayesinde firmanızın gereksinim duyduğu çalışma şekillerini ve raporlama kriterlerini parametrelerde tarif edebilirsiniz. Böylelikle yazılımın firmanızdaki eğitim ve uyarlama sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Dara B2B sayesinde, ana firma ile satış kanalı durumundaki tüm firmalar arasındaki bilgi akışı (Ürün Siparişleri, Ödeme Takipleri, Stok Durum Sorgulama, Promosyon Takipleri, Ödeme Seçenekleri vb.) Internet ortamına taşınmaktadır. Bu önemli değişiklik, birlikte çalışan tüm firmaların verimliliğini önemli ölçüde artırmaktadır. Benzer şekilde Dara B2B, ana firmanın tedarik sürecinde bilgiye çok hızlı erişilebilmesi ve süreçlerin dijital ortamda gerçekleşmesi sayesinde etkinleştirmektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar