İgt Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Bilecik / Söğüt

Alarm / Kamera Sistemleri

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

İgt Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri - Mustafa Nabioğlu

Bilecik / Söğüt’te alarm ve kamera sistemleri, bilgisayar tamiri ve servisi, yazılım ve tasarım alanında faaliyet göstermekteyiz. Bilecik merkez ilçeler ve civardaki tüm bölgelere servis hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayar ve laptop tamiri, bilgisayar format ve kurulumu, notebook tamiri, laptop ekran değişimi, PC tamiri, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera montaj ve yer değiştirme, güvenlik kamera ayarları ve kurulumu, IP kamera, gece görüş kamerası, speed dome kamera, 4-5-6 kamera güvenlik sistemleri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web tasarım, alan adı tescil, alan adı transferi, Windows Hosting, Asp Hosting, Linux Hosting, Php Hosting, E-mail Hosting, Wordpress Hosting, Joomla Hosting, Starter Cloud Sunucu, Advanced Cloud Sunucu, Business Cloud Sunucu, Server kurulumu, yerinde bilgisayar servisi, veri kurtarma ve klonlama hizmetleri vermekteyiz. Macbook, HP, Casper, IBM, Lenovo, Samsung, Toshiba, Asus, Sony, DELL, Acer ve daha pek çok marka bilgisayar, laptop tamiri yapmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşi verin gerisini onlara bırakın. Gece gündüz ve aradığınız her an yanınızda. Firma gerçekten işini bilen ekibiyle hizmet veriyor.

Metin Kardeş - 02.11.2018

10Puan

Tavsiye ederim, mükemmel bir servis. Güleryüz ve işini bilen esnaf diye tabir edebileceğimiz bir firma.

Özgür Kılıç - 24.10.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar