İkra Evden Eve Nakliyat

Bursa / Gürsu

Evden Eve Nakliye

0Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

İkra Evden Eve Nakliyat - Mehmet Can Varlı

İkra Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizi 2005 yılandan beri sunduğumuz eşya taşımacılığı hizmetlerimizle memnun etmeye çalışmaktayız. Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Bursa'da evden eve nakliye ve asansörlü eşya taşımacılığı konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere işinde uzman nakliye personellerimizle haftanın 7 günü çalışmaktayız. Asansörlü nakliye, marangozlu nakliye, sigortalı taşımacılık hizmetlerimize ek olarak eşya depolama ve asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz. Tüm eşyalarınızı nakliye sigortası ile taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı güvence altına almaktayız. Eşya paketlemelerinizi büyük bir özenle yapmakta, her eşyanın niteliğine göre paketleme ambalajları kullanmaktayız. Mobilyalarınızın uzman ekibimiz tarafından sökülmesi sonrasında mobilya paketleme yapmakta ve yeni evinize eşyalarınız taşındıktan sonra paketlerin açılarak mobilyaların ve beyaz eşyaların yeniden kurulumlarını özenle yapmaktayız.

Ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınızda asansörlü nakliye araçlarımızla sunduğumuz hızlı ve güvenilir evden eve nakliye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar