İkra Evden Eve Nakliyat

Bursa / Gürsu

Evden Eve Nakliye

8Yorum
9.9Puan

İkra Evden Eve Nakliyat - Mehmet Can Varlı

İkra Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizi 2005 yılandan beri sunduğumuz eşya taşımacılığı hizmetlerimizle memnun etmeye çalışmaktayız. Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Bursa'da evden eve nakliye ve asansörlü eşya taşımacılığı konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere işinde uzman nakliye personellerimizle haftanın 7 günü çalışmaktayız. Asansörlü nakliye, marangozlu nakliye, sigortalı taşımacılık hizmetlerimize ek olarak eşya depolama ve asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz. Tüm eşyalarınızı nakliye sigortası ile taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı güvence altına almaktayız. Eşya paketlemelerinizi büyük bir özenle yapmakta, her eşyanın niteliğine göre paketleme ambalajları kullanmaktayız. Mobilyalarınızın uzman ekibimiz tarafından sökülmesi sonrasında mobilya paketleme yapmakta ve yeni evinize eşyalarınız taşındıktan sonra paketlerin açılarak mobilyaların ve beyaz eşyaların yeniden kurulumlarını özenle yapmaktayız.

Ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınızda asansörlü nakliye araçlarımızla sunduğumuz hızlı ve güvenilir evden eve nakliye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Emeğinize sağlık. Güvenilir ve güleryüzlü bir ekip. Aldığınız parayı sonuna kadar hakediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Bol kazançlar dilerim, İkra Nakliyat ailesine.

Leyla Özaltay - 05.10.2017

10Puan

Gerçekten tebrik ediyorum. Güzel işler çıkarıyorsunuz. Başarılar. Tavsiye ederim.

Furkan Okcan - 05.10.2017

10Puan

Özenle çalıştığınız için sizi gönülden kutluyorum. Eşyalarıma bir çizik dahi gelmeden nakliyesi gayet güzel yapıldı. Tavsiye ederim.

Gülşah Duran - 05.10.2017

10Puan

Gerçekten mükemmel ilgililer. Eşyalarıma hiç zarar gelmedi. Çok teşekkür ederim. İşinizi harika yaptığınız için.

Dilan Demir - 05.10.2017

10Puan

Teşekkür ederim öncelikle, eşyalarım hiç zarar görmeden taşındı. İşiniz de başarılı olduğunuz kadar güler yüzlü olmanız da çok iyi. Sizi çevremdeki arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Tekrardan teşekkürler.

Fatma Ercan - 02.10.2017

10Puan

İşinde başarılı...

Özgür Yeni - 30.09.2017

9Puan

İşinin ehli. Tek kelimeyle mükemmel.

Cumali Yakut - 30.09.2017

10Puan

İkra Nakliyat'a teşekkürü bir borç bilirim. Eşyalarıma zarar gelmeden taşıdıkları için ve güler yüzlü personeli için teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Ayse Bahar - 30.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar