İlktem Hizmet

Bursa / Nilüfer

Temizlikçi / Temizlik

İlktem Hizmet - Orçun İlkbahar

Bursa / Nilüfer ilçesinde ev temizliği, ofis temizliği ve işyeri temizliği konusunda müşterilerimize kurumsal hizmetler sunan bir çözüm ortağı olarak faaliyet göstermekteyiz. Genel temizlik ihtiyaçlarınızın tamamı için zorlukları ortadan kaldıran, yaşam alanlarınızı daha hijyenik ve yaşanır hale getiren, sizin ihtiyaçlarınıza göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyen bir temizlik şirketiyiz.

İşyerleri ve konutlar için gündelik temizlikçi, sürekli temizlik personeli ve şirketlerin yönetim hizmetleri için yardımcı personel tedariği sağlamaktayız. Firmalara sunduğumuz paketleme elemanı, genel temizlik personeli, üretime destek personeli, parça ayıklama elemanı, depo sevkiyat elemanı, kalite kontrol elemanı gibi personel tedariği hizmetlerimiz, insan kaynakları ve bordroloma konusunda verdiğimiz danışmanlık ve yönetim hizmetlerimizle iş yükünü hafifletmekte ve firmaların asıl faaliyet konularına daha fazla odaklanmaları için kolaylık sağlamaktayız. Ayrıca profesyonel ev temizliği, buhar makinesiyle temizlik, kuru buz ile temizlik, havalandırma kanal temizliği ve ilaçlama konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. İlaçlama hizmetlerimiz çevre ilaçlama, yeşil alan ilaçlama, bina ilaçlama, hastane ilaçlama ve depo ilaçlama gibi işleri kapsamaktadır.

Haftanın 7 günü çalışmakta ve Bursa'nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Temizlikçi, temizlik hizmetleri, personel tedariği ve ilaçlama ihtiyaçlarınız için ücretsiz çağrı hattımızdan 09:00 / 18:00 saatler arasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar