İnci Çamaşırhane

İstanbul / Kağıthane

Çamaşırhane / Çamaşır Yıkama

1Yorum
10Puan

İnci Çamaşırhane - Hatice Ürker

İstanbul / Kağıthane’de çamaşırhane, çamaşır yıkama ve ütü hizmetleri alanlarında 11 yıldır faaliyet gösteren İnci Çamaşırhane; Kağıthane, Sarıyer, 4. Levent ve Beşiktaş başta olmak üzere Avrupa Yakasının tüm ilçelerine kurumsal ve bireysel hizmet vermektedir.

İnci Çamaşırhane olarak kurulduğumuz günden bugüne fabrikasyon sistemden uzak, uygun fiyat ve yüksek kalite ile müşterilerimizin memnuniyeti için özenle çalışmaktayız. Güncel teknolojiye uygun makine parkurumuz ve uzman personellerimizle bu sektörde en iyi olmayı hedeflemekteyiz. Referanslarımızı görseller bölümünden inceleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet arayanların tek adresi olan İnci Çamaşırhane olarak uygun fiyat garantisi ile her zaman yanınızdayız.

Kurumsal Hizmetlerimiz

Restoran, düğün organizasyonları, spor salonları, toplu personel kıyafetleri için yıkama, ütüleme ve paketleme hizmetleri vermekteyiz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Battaniye yıkama, yorgan yıkama, kıyafet yıkama, tül perde ve perde yıkama, nevresim takımı yıkama, pike takımı yıkama ve tüm ürünlerinizde ütü hizmetleri vermekteyiz. Ütü işlerinizde hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Parça kıyafet yıkama, kurutma 2 TL, battaniye yıkama 20 TL, elyaf yorgan yıkama 25 TL, nevresim takımı yıkama, ütüleme 15 TL, stor perde yıkama m² si 10 TL den başlayan fiyatlarla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bırakın hayatınızı kolaylaştıralım, zamanınız size kalsın...

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İnci Çamaşırhane'yle ilk defa tanışma fırsatımız oldu. Kesinlikle hizmetten ziyadesiyle memnunuz. Telefonda adreslerini sorduğumuzda bile fazlasıyla açıklayıcı ve yardımcıydı. Açıkçası ailemden uzakta yaşayan biri olarak Hatice ablamız bize annemizle konuşurmuş gibi geldi ve tereddüt etmeden hizmetten faydalandık. Verdiğimiz kirli çamaşırları en iyi şekilde ayırmışlar ve yıkandıktan sonrada çok güzel katlamışlardı. Herkese tavsiye ederim. Hatice abla ve ekibine de iyi çalışmalar..

Oğuzhan Aydoğdu - 08.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar