İncim Güzellik Merkezi

Bursa / Nilüfer

Berber / Kuaför

İncim Güzellik Merkezi

İncim Güzellik Merkezi olarak siz dostlarımıza Zayıflama, Epilasyon, Güzellik ve Bakım ile ilgili tüm uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz. Güleryüzlü, uzman kadromuz ile sıcak, samimi bir ortamda; sağlıklı, hijyenik ve güvenilir cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. Bursa’da güzelliğin ve bakımın yeni adresi olmayı hedefleyen İncim Güzellik Merkezinde tüm hizmetler siz değerli müşterilerimizin sağlık ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Kendine davranılmasını istediği gibi davranmayı prensip edinen İkbal hanımın sahibi olduğu İNCİM GÜZELLİK MERKEZİ ‘ne geldiğinizde güler yüzle karşılanacak, güzel,hijyenik,hareketli,samimi ,sıcak bir aile ortamında hizmet alacaksınız.Kendinizi uzman ellere teslim ederek görünüşünüzü yeniden şekillendirerek taze ferah ve güzel hissetmek istiyorsanız;İNCİM GÜZELLİK MERKEZİ ‘ne İkbal Yeşil HN.ın kahvesini içmeye mutlaka gelmelisiniz.
İNCİM GÜZELLİK MERKEZİ konularında 10 yıllık iş tecrübesine sahip Güzellik uzmanı,Kosgeb Başarılı GİRİŞİMCİ Ödülü sahibi İkbal YEŞİL tarafından 2011 yılında kurulmuştur.İncim Güzellik Merkezi olarak Tüm Zayıflama,Epilasyon,Güzellik ve Bakım Uygulamalarımız ile 10 yıllık tecrübemize ve aldığımız eğitimlere dayanarak, işimizi severek, isteyerek, kararlı ve uzmanlaşarak yapmamıza istinaden KOSGEB desteğini de alarak hizmet vermekteyiz. İncim Güzellik Merkezi olarak siz dostlarımıza Zayıflama, Epilasyon, Güzellik ve Bakım ile ilgili tüm uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz. Güleryüzlü, uzman kadromuz ile sıcak, samimi bir ortamda; sağlıklı, hijyenik ve güvenilir cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. Bursa’da güzelliğin ve bakımın yeni adresi olmayı hedefleyen İncim Güzellik Merkezinde tüm hizmetler siz değerli müşterilerimizin sağlık ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Kendine davranılmasını istediği gibi davranmayı prensip edinen İkbal hanımın sahibi olduğu İNCİM GÜZELLİK MERKEZİ ‘ne geldiğinizde güler yüzle karşılanacak, güzel,hijyenik,hareketli,samimi ,sıcak bir aile ortamında hizmet alacaksınız.Kendinizi uzman ellere teslim ederek görünüşünüzü yeniden şekillendirerek taze ferah ve güzel hissetmek istiyorsanız;İNCİM GÜZELLİK MERKEZİ ‘ne İkbal Yeşil HN.ın kahvesini içmeye mutlaka gelmelisiniz.
İNCİM GÜZELLİK MERKEZİ konularında 10 yıllık iş tecrübesine sahip Güzellik uzmanı,Kosgeb Başarılı GİRİŞİMCİ Ödülü sahibi İkbal YEŞİL tarafından 2011 yılında kurulmuştur.İncim Güzellik Merkezi olarak Tüm Zayıflama,Epilasyon,Güzellik ve Bakım Uygulamalarımız ile 10 yıllık tecrübemize ve aldığımız eğitimlere dayanarak, işimizi severek, isteyerek, kararlı ve uzmanlaşarak yapmamıza istinaden KOSGEB desteğini de alarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar