İpek Glass

İstanbul / Maltepe

Camcı / Aynacı

Hemen Ara

İpek Glass - Salih İpek

İstanbul / Maltepe’de 25 yıldır cam ve aynacılık işleri alanında hizmet vermekteyiz. Çıraklıktan bugüne uzanan tecrübelerimiz ve alanında uzman usta kadromuzla sektörde yerimizi sağlamlaştırmaktayız. Hizmetlerimizi Maltepe ve Pendik ilçelerinin tüm semtlerine götürmekteyiz.

Cam takma, cam kesme, cam kapı, çatlak cam tamiri, cam masa tamiri, cam tezgah yapımı, cam vernikleme, cam zemin kaplama, pencere camı takma, vitrin camı sökme ve cam montaj, cam raf sistemleri ve cam çerçeve imalatı hizmetleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra ayna tamiri, ayna duvar kaplama, ayna kestirme ve kaplama, ayna masa, banyo aynası, ayna çerçeve tamiri ve ayna montajı gibi konularda da hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca çerçeve tasarım ve imalatı, dekoratif çerçeve dizaynı, eskitme çerçeveler, 3 boyutlu çerçeve ve menfez açma hizmetleri de sunmaktayız.

Ev ve iş yerleriniz için her türlü cam, çerçeve, sanatsal tablo için çerçeve ve ayna ihtiyaçlarınızı imalat, değişim, tamir ve montaj gibi pek çok konuda beğenilerinize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar