İpekler Otomotiv

İstanbul / Kağıthane

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

İpekler Otomotiv - Hüseyin İpek

Kağıtjane ilçesinde bulunan full servisimizde Oto mekanik, kaporta, oto elektrik ve oto elektronik tamiri alanında uzman teknik ustalarımızla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Alanında uzman personelimiz ile genel bakım, kaporta,elektrik,mekanik ve elektronik servis hizmetleri veren firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Otomobillerin tüm mekanik aksamları,fren, balata ve hidrolik tamiri, buji değişimi, polen filtresi değişimi, Yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, triger kayışı değişimi, airbag beyin tamiri, abs beyin tamiri, debriyaj tamiri, balata ayarı, ecu ve motor beyin tamiri gibi oto elektronik, oto elektrik ve oto mekanik konularda tüm servis hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca motor analizi, airbag reset ve periyodik bakım konularında da hizmet vermekte, her geçen gün gelişen kalite politikası ve yönetim anlayışıyla, müşterilerimize kusursuz hizmet verme prensibini benimsemekteyiz.

Sektörde var olduğumuz günden bugüne kadar kendini ispatlamış bir firmayız. Sizde araçlarınızı güvenilir bir yere emanet ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar