Van İpekyolu Tesisatçı

Van / İpekyolu

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Van İpekyolu Tesisatçı - Erhan Abi

Van/İpekyolu ilçesinde kalorifer sistemleri ve sıhhi tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Van İpekyolu ayrıca Edremit , İpekyolu, Tuşba İlçelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca su tesisatı ve sıhhi tesisat arızalarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Kalorifer sistemleri, kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tamiri, kalorifer temizleme, petek temizleme, kalorifer tesisatı arıza, kalorifer tesisatı su kaçağı, havlupan petek montajı, kat kalorifer tamiri gibi tesisatçı ihtiyaçlarınızda işinde uzman ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme montajı, çeşme tamiri, musluk montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme, su tesisatı kaçak tespiti, lavabo montajı, su bataryası değişimi, çeşme bataryası değişimi, klozet montajı, vitrifye, WC gider açma, tıkanıklık açma, gider açma, rezervuar tamiri ve rezervuar montajı işlerinizi kaliteli malzemelerle ve kısa sürede yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti önceliği ile çalışmaktayız. Her türlü tesisat tamir, bakım ve arızalarınızla ilgili acil ihtiyaçlarınızda 7/24 sizlere hizmet sunmaktayız. Bizleri ücretsiz çağrı hattımızdan arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar