İs-çev İlaçlama Ve Dezenfekte

İstanbul / Ümraniye

Haşere / Böcek İlaçlama

30Yorum
9.7Puan
Hemen Ara

İs-çev İlaçlama Ve Dezenfekte - Haşim Baysan

Böcek ve haşere ilaçlama konusunda 17 yıllık sektör deneyimimiz ile İstanbul'un Sefaköy semtinde faaliyet göstermekteyiz. Haşere ve böcek ilaçlama alanında Türkiye'de uzman, sayılı ilk 10 firmadan biri olarak kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Ev, işyeri, depo, hastane, okul, otel, site, bahçe, fabrika gibi açık ve kapalı mekanlarda yaşadığınız haşere sonunu insan sağlığına zarar vermeden gidermekteyiz. Fare, akrep, çiyan, karınca, sinek, sivrisinek, hamam böceği, salyangoz, güve, pire vb. tüm böcek ve haşereleri profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz ile yok etmekte ve yeniden oluşumunun önüne geçmekteyiz.

İstanbul'un pekçok bölgesine ilaçlama hizmetimizi götürmekte ve haftanın 7 günü çalışmaktayız. Modo, Pana Film, Nova Şirketler Gurubu, Hacıoğulları, Kahve Deryaları, Deli Danalar Restaurant, Doğal Gıda Kolcuoğlu Restaurant referanslarımızdan sadece bazılarıdır. Bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

işinin hakkını fazlasıyla veriyor. Bilgili ve tecrübeli..Ellerine Sağlık usta.

muhammed ali - 21.05.2019

10Puan

Böylesine uzman ve deneyimli, böcek dünyasıyla iç içe birisini tanımak enteresan oldu. Sanki onlarla arkadaş, her şeyi biliyor. Teşekkür ederim ustamıza.

Ayşe Hatun - 14.08.2018

10Puan

Yorumları okudum, bende tercih ettim ve kesin çözüme ulaştım. Böcek sıkıntısı olanlara tavsiye ediyorum.

Şebnem Katık - 12.08.2018

10Puan

Haşim Bey bizim marketimizin ilaçlama işlemlerini yaptı. Gerek çalışma şekli, gerek bilgisi olsun işinin hakkını veren bir ustamız. Tavsiye üzerine kendileriyle çalıştık ve çok memnun kaldık. Dükkanda karınca dahil bir tane haşere kalmadı. Etkili ve kesin çözüm sundular. Ellerine ve emeklerine sağlık, tekrar çalışmak dileğiyle.

Büşra Uçar - 02.08.2018

10Puan

Bahçemde çok sık akrep görüyordum. Bu siteyi buldum. Yorumlardaki sonuçlara göre karar verdim. Çok etkili bir uygulama yaptılar. Artık akrepler yok. Teşekkür ediyorum.

Hazal Devecioğlu - 23.05.2018

10Puan

Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum. Yazlığımda evde sürekli böcekler ürüyordu, haşereler çoğalıyordu, bahçemde akrepler vardı. Bu olayların sonucu Haşim Bey'i aradım, fiyat konusunda mutabık olduk, önemli de değildi. Önemli olan bu sıkıntıdan nasıl kurtulacağımdı. Ben kolay ikna olan biri değilim ama ziraat mühendisinden daha tecrübeli olduğunu yaptığı işlerden gördüm, ben böyle profesyonel anlamda iş görmedim. Hatta beni şaşırttı, doğrusu bu kadar beklemiyordum. Çok teşekkür ediyorum kendisine, Allah razı olsun. Kendisini buradaki yorumları okuyarak aradım ve gerçekten bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim, ellerinize sağlık.

Nermin Özdemir - 08.05.2018

10Puan

Ellerinize sağlık Haşim Bey. Güler yüzlü olmanız çok güzel bir şey. İşi de hakkıyla yerine getiriyorsunuz. Allah hayırlı kazançlar versin.

Yunus Bey - 24.04.2018

10Puan

Ustamızın ellerine sağlık. Bir işi yapıyor görünmek ve yapmak çok farklı şeyler. Ustamız işini tüm ayrıntılarıyla severek yapıyor ve başarılı. Tekrardan ellerine sağlık usta. Çok teşekkür ederiz.

Yakup Çakır - 16.04.2018

10Puan

Haşim Bey'i dört yıldır tanıyorum. 4 yıldır bırakın haşereyi, sinek bile görmüyorum. Ondan önceki ustalardan bu kadar memnun kalamadık. Haşim Usta'ya çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiyemdir.

Dindar Doğan - 04.04.2018

10Puan

Haşim Bey'i müşterilerin tavsiyesi üzerine tanıdım. 1958' den beri Bahariye' de imalat atölyem ve dükkanım var. Keşke daha önce tanısaydım Haşim Bey'i. Meğer diğer ilaçlama firmaları beni hep aldatmışlar. Ama iyi ki tavsiyeleri dinlemişim. Böcek sorunum tamamen çözüldü. Teşekkürler Haşim Bey.

Necmi Darıcı - 17.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar