İşbilir Pen

İstanbul / Bahçelievler

Çilingir / Oto Anahtar

Hemen Ara

İşbilir Pen - Necati İşbilir

İstanbul Bahçelievler’de PVC pencere ve kapı , çilingir ve oto kilit anahtar, boya badana ve sineklik imalatı alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

PVC pencere sistemleri tamir ve bakımı, cam tamiri ve bakımı, alüminyum pencere ve kapı bakım servisi, Pimapen yapımı, Pimapen kapı yapımı, sineklik yapımı ve montajı, pileli sineklik yapımı, sürgülü sineklik yapımı, kedi sinekliği imalatı, korniş takma, PVC çocuk kilidi takma, PVC mermere silikon ve çekomastik uygulaması, PVC silikon ve macun işleri, PVC conta değişimi, PVC kol değişimi, PVC açılır pencere ve kapı yapımı işleriniz uzman personellerimiz tarafından titizle yapılmaktadır. Ayrıca 7/24 Kale ve Yuma marka kilit değişimi, kilit açma, kilit montajı, tuzaklı göbek montajı, hırsızlığa karşı rozet takımı, tuzaklı barel montajı, kasa kilidi açma, emniyet kilidi takımı, iç kapı anahtar değiştirme, oto kapısı açma, oto anahtar servisi, anahtar çoğaltma, kepenk kumandası çoğaltma, anahtar çoğaltma, elektrikli kilit montajı, otomatik yay montajı ve hidrolik montajı hizmetleri vermekteyiz. Boya badana, daire boyama, oda boyama, kapı boyama ve iç kapı boyama, pencere boyama ihtiyaçlarınıza çözüm ortağınız olmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve 7/24 çilingir hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar