İşeri Grup Otomotiv

İstanbul / Ataşehir

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

İşeri Grup Otomotiv - Ali İşeri

Bostancı Oto Sanayi sitesinde bulunan servisimiz Renaut ve Dacia başta olmak üzere tüm marka ve model araçlarda full oto servis olarak alanında uzman ustalarımızla hizmet vermektedir. İşimizle ilgili 38 yıllık tecrübeye, gerekli ustalık belgesine sahibiz.

Konusunda uzman personeli ile genel bakım, mekanik ve elektronik servis hizmetleri veren firmamız; müşteri odaklı iş anlayışıyla, kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye taşımaktadır. Renault ve Dacia marka otomobillerin fren, balata ve hidrolik tamiri, buji değişimi, polen filtresi değişimi, triger kayışı değişimi, yağ filtresi değişimi, airbag beyin tamiri, abs beyin tamiri, debriyaj tamiri, balata ayarı, ecu ve motor beyin tamiri gibi oto elektrik ve oto mekanik konularda tüm servis hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca motor analizi, airbag reset ve periyodik bakım konularında da hizmet vermekte, her geçen gün gelişen kalite politikası ve yönetim anlayışıyla, müşterilerimize kusursuz hizmet verme prensibini benimsemekteyiz.

Sizde araçlarınızı güvenilir bir yere emanet ederek servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Ücretsiz çağrı hattımızı pazar hariç haftanın 6 günü arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar