Isı-Tek Mühendislik

Ankara / Keçiören

Klima Servisi / Montaj

0Yorum
10Puan

Isı-Tek Mühendislik - Osman Bulut

Ankara Keçiören’de klima servis, bakım, arıza ve montaj alanında 1999’dan bu yana faaliyet göstermekteyiz. Keçiören başta olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her marka ve modelde klima arızası ve tamiri, klima demonte ve montaj, klima temizliği ve bakımı, klima dış ünite sökme, klima filtresi temizliği, klima gaz dolumu, klima fan tamiri, Vrf sistemleri kurulum ve montajı, Vrf klima tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi arıza ve tamiri, kombi montajı ve bakımı, kombi bar tamiri, kombi temizleme doğalgaz tesisat tamiri ve montajı, kalorifer tesisat tamiri ve temizleme, kalorifer tesisatı arıza ve kaçak tespiti, havlupan tamiri ve havlupan boru tamiri, su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme ve musluk montajı, su kaçağı tespiti ve değiştirme ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Aynı zamanda sıfır kombi satışı hizmetleri vermekteyiz. İşlerinizi en kısa sürede titizlikle yapmakta ve sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar