Işık Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
10Puan

Işık Nakliyat - Onur Kürtül

Şehiriçi ve şehirlerarası düzeyde evden eve eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde faaliyet göstermekte ve Türkiye'nin her yerine eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Ayrıca Bursa'da eşya depolama ihtiyaçlarınız için depolama hizmeti vermekteyiz.

Nakliye hizmetimiz kapsamında tüm cam eşyalarınız dahil tüm eşyalarınızın hassasiyetine uygun ambalajlarla kolileme ve paketleme işlemlerinizi yapmaktayız. Taşınma işlemi bittikten ve mobilyalarınız marangozumuz tarafından kurulduktan sonra tüm eşyaları yine aynı düzene uygun şekilde dolaplarınızın içine yerleştirmekteyiz. Beyaz eşyalarınızın sökümü, yeniden kurulumu ve mobilyalarınızın demonte edilerek yeni evinizde tekrar montajının yapılması konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü taşıma yöntemini kullanmaktayız.

Sizin adınıza tüm detayları düşünerek zahmetli bir iş olan taşınma sürecini strese girmeden ve hiç yorulmadan geçirmenizi sağlamaktayız. Haftanın 7 günü nakliye hizmeti vermekteyiz. Tüm sorularınız ve talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar