Işık Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

3Yorum
10Puan

Işık Nakliyat - Onur Kürtül

Şehiriçi ve şehirlerarası düzeyde evden eve eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde faaliyet göstermekte ve Türkiye'nin her yerine eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Ayrıca Bursa'da eşya depolama ihtiyaçlarınız için depolama hizmeti vermekteyiz.

Nakliye hizmetimiz kapsamında tüm cam eşyalarınız dahil tüm eşyalarınızın hassasiyetine uygun ambalajlarla kolileme ve paketleme işlemlerinizi yapmaktayız. Taşınma işlemi bittikten ve mobilyalarınız marangozumuz tarafından kurulduktan sonra tüm eşyaları yine aynı düzene uygun şekilde dolaplarınızın içine yerleştirmekteyiz. Beyaz eşyalarınızın sökümü, yeniden kurulumu ve mobilyalarınızın demonte edilerek yeni evinizde tekrar montajının yapılması konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü taşıma yöntemini kullanmaktayız.

Sizin adınıza tüm detayları düşünerek zahmetli bir iş olan taşınma sürecini strese girmeden ve hiç yorulmadan geçirmenizi sağlamaktayız. Haftanın 7 günü nakliye hizmeti vermekteyiz. Tüm sorularınız ve talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Eşyalarımızı titizlikle ve hasarsız bir şekilde taşıdığınız için ekibiniz ve şirket sahibi Onur beye teşekkür ederiz.

Yahya tanisman - 18.10.2017

10Puan

Onur beyle değerli eşya taşımacılığı konusunda çalıştık. Kesinlikle profesyonel bir taşımaydı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere.

Şüheda Kaplan - 28.09.2017

10Puan

25.09.2017'de Bursa’dan İstanbul'a taşındım. Eşya paketlemede çok özenliler. Cam eşyalarıma hiçbir zarar gelmemesi sevindiriciydi. Fiyatları uygun ve herşey söz verildiği gibiydi. Firma yetkilisi Onur beye titizliğinden dolayı minnettarız. Teşekkür ederim.

Serkan Balkan - 27.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar