İsmail Çelikkol

İstanbul / Bahçelievler

Çatı / Oluk

Hemen Ara

İsmail Çelikkol

İstanbul / Bahçelievler’de çatı tamiri ve oluk onarımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Avrupa Yakası başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Her tipte bina ve konut için çatı tamiri ve yapımı, çatı aktarma ve bakımı, kiremit döşeme, oluklu kiremit döşeme hizmetleri vermekteyiz. Alanında uzman personel kadromuz ile aynı zamanda iç mimari ve dekorasyon alanında sıhhi tesisat tamiri, çeşme montajı ve tamiri, musluk montajı, su kaçağı tespiti ve arızası, su tesisatı yenileme, çeşme bataryası değişimi ve tamiri, elektrik arızası ve tamiri, gizli ışık montajı, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, banyo ve mutfak tadilatı, fayans döşeme ve kaplama, fayans zemin kaplama, karo fayans döşeme, seramik yenileme ve tesisat çekme gibi salon, yatak odası, cafe, mutfak ve banyo gibi tüm mekânlar için talepleriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca daireler arası su yalıtımı ve daireler arası su kaçağı önlemi ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız.

Haftanın her günü ekonomik fiyat garantisi altında hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar