Tarz Çelik Kapı & Yapı Dekorasyon

Samsun / Atakum

Çelik Kapı

0Yorum
10Puan

Tarz Çelik Kapı & Yapı Dekorasyon - İsmail Yürek

Samsun / Atakum’da çelik kapı imalatı ve montajı, alçı, sıva, boya, gergi tavan, cephe yalıtım ve mantolama işleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Çelik kapı imalatımız kapsamında lüks çelik kapı, tırnaklı çelik kapı, ölçüye göre çelik kapı imalatı, satışı ve montaj işleri yapmaktayız. Alçıpan, alçıpan duvar, alçı panel, alçı çekme, alçı dekorasyon, alçı göbek yapımı, alçı kemer yapımı, alçı sıva, alçı sütun, alçıpan tavan, tavan karopan, tavan cilipin, alçıpan bölme duvar, alçıpan asma tavan, alçıpan gömme, alçıpan gergi tavan, alçıpan giyinme odası, alçıpan orta göbek yapımı, alçıpan uygulama, alçıpan çatı tavan ile mekanlarınıza değer katmakta ve daha kullanışlı hale getirmekteyiz. Ayrıca boya badana, boya dekorasyon, ofis boyama, duvar boyama ihtiyaçlarınızda uygun badana fiyatlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Duşakabin montajı, duşakabin imalatı, jakuzi üstü duşa kabin satışı yapmaktayız. 3D mutfak tasarımlarımızla mutfak tezgahı arası cam panel uygulamaktayız. Böylece mutfaklarınızda istediğiniz manzarayı görebilecek ve daha hijyenik, kolay silinebilir ve dayanıklı bir ürüne sahip olabileceksiniz.

Cephe yalıtımı, izolasyon, dış cephe izolasyon, site mantolama, apartman mantolama, müstakil bina mantolama, villa mantolama, villa ısı yalıtımı konusunda profesyonel bir usta kadrosuyla kaliteli işler yapmaktayız. Pazar dahil haftanın 7 günü çalışmaktayız. Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar