Akarsu Nakliyat

İstanbul / Ümraniye

Evden Eve Nakliye

4Yorum
9.8Puan

Akarsu Nakliyat - İdris Çekiç

İstanbul/ Ümraniye’de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında 2014 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir ve Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’ un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Akarsu Evden Eve Nakliyat olarak; evden eve nakliye, ofis taşıma, şehirlerarası ve şehir içi nakliye, ambalajlama, depolama, marangozlu nakliye, asansörlü nakliye, eşya paketleme, mobilya paketleme, sigortalı nakliye ve taşıma, sigortalı evden eve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Firmamız kalite odaklı hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti için tüm gücüyle çalışmakta, uluslararası standartlarda çalışma prensipleri ve kişiye özel nakliye çözümleri ile kendini her gün yenilemekte ve gelişmektedir. Taşınma öncesi ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın ve taşınacağınız muhitin özelliklerine göre en uygun taşınma biçimini tespit etmekteyiz. Eşyalarınız özel olarak ambalajlanarak söz verdiğimiz gün ve saatte taşınarak yeni yerlerinde kurulumu yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Taşınma ve nakliye süreci boyunca eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Ayrıca depolama hizmeti vermekteyiz. Firmamız fiyat politikasını belirlerken kalite ve titizlikten ödün vermeden, piyasa koşullarına uygun ve ekonomik fiyatlarla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için haftanın 7 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Akarsu Nakliyat ekibine vermiş oldukları güzel hizmet için çok teşekkür ederim. Eşyalarımı güzelce paketlediler, eksiksiz, sorunsuz bir şekilde taşıdılar ve bu işlemi uygun fiyata gerçekleştirdiler. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Akarsu Nakliye ile başınız ağrımadan taşınabilirsiniz.

Ümit Yerebakan - 20.03.2018

9Puan

Bugün Ataşehir'den Acıbadem'e taşındım. İlk görüşmemden bugüne kadar ne söz verildiyse hepsi yerine getirildi. İdris Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim.

Güler Aydemir - 02.03.2018

10Puan

Ne yazsam az gelir. Profesyonel taşınma budur. İdris Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Erdem Taşkın - 01.03.2018

10Puan

Akarsu Nakliyatın sahibi İdris Bey'e çok teşekkür ederim. Birçok kez taşındım ama bu kadar rahat ve sorunsuz taşınmadım. Her şey çok güzeldi. Taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Burcu Gündüz - 24.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar