İstanbul Ataşehir En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

İstanbul / Ataşehir'deki İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları arasından en iyi referanslara sahip olanları ile iletişime geçmenin en hızlı yolu UstasıBurada'da. Bu sayfadaki Mimarlık Ofisleri'ni ve iç dekorasyon ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak evinizin tadilatı için fiyat teklifi alabilir, profesyonellerle çalışarak hayalinizdeki yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. 

Ev veya ofis dekorasyonu işine girdiyseniz dekorasyon dünyasının ne kadar çok değiştiğini ve geliştiğini anlayacaksınız. İç mimari alanında sürekli yenilenen dekorasyon alternatiflerine yetişmek ve yeni trendleri takip etmem hiç kolay değil. Neyse ki bu işin inceliklerini bilen, yeni çıkan dekorasyon çözümlerini hızla müşterilerinin beğenisine sunan iç mimarlık ofisleri ve dekorasyon firmaları işbaşında. Akdeniz stil salon dekorasyonları, rustik mutfaklar, İngiliz tarzı yatak odaları, endüstriyel stiller, klasik dekorasyonlar, tropikal stiller sunan profesyonel dekorasyon firmaları proje çiziminden uygulamaya, mobilya dekorasyonundan perde seçimine, parke, duvar kağıdı, asma tavan yapımından banyo ve mutfak tadilatına kadar her detayı sizin için düşünmekte ve hayata geçirmekteler.

İç mimari ve dekorasyon işi yapan ekipler genellikle A'dan Z'ye anahtar teslim tadilat projelerini üstlenerek boya badana, fayans döşeme, ahşap parke, laminat parke, seramik kaplama, mutfak dolabı, hazır mutfak, asma tavan, kartonpiyer, alçı ve alçıpan dekorasyonu, niş yapımı, banyo tadilatı, duşakabin, pencere ve kapı sistemleri, kış bahçesi, cam balkon, giyinme odası, banyo dolabı işlerini kapsayan tüm ustalık hizmetlerini bir arada sunmaktalar. Öte yandan su tesisatı, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı ve elektrik tesisatı konusunda da tüm tadilat, döşeme, bakım ve proje hizmetleri iç dekorasyon firmalarınca verilmektedir. İç dekorasyon şirketleri ile çalışmanın en büyük avantajı da her iş için ayrı ayrı usta bulma zahmetinden müşterilerini kurtarmaları. 

İç Mimarlık Ofisleri ve Dekorasyon Firmaları'nın sundukları ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, proje çizimi ve 3D Mimari Görselleştirme hizmetlerinden uygun fiyatlar ile yararlanmak için UstasıBurada'nın sizin için seçtiği firmalardan fiyat almadan tadilata başlamayın. 

Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçelerden biri olup Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinden bazı mahallelerin ayrılarak Ataşehir'e bağlanması ile birlikte 2008 yılında ilçe olmuştur. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nin 1988 yılında kullanıma açılması sonrasında hareketlenmiş ve değerlenmiş bir bölgedir. Boğaz köprüsünün bağlantı yollarının Ataşehir ve Kozyatağı bölgesinden geçmesi ve arazinin uygunluğu nedeniyle bu bölge zaman içerisinde prestijli konut bölgesi ve lüks bir iş merkezi haline gelmiştir. 15.000 kişi kapasitesi ile Türkiye'deki ilklerden olan Ülker Sports Arena Batı Ataşehir'de bulunmaktadır. 

İstanbul Ataşehir İç Mimari / Dekorasyon

: 91 sonuç
Suit Dekorasyon Abdurrahman Boz
Chzpen Dekorasyon Abidin Kesici
Koç Yapı ve Mimarlık Ömer Koç
Orhan Kurt
1 Yorum10Puan
Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
Arzu Dekorasyon Ali Şimşek
Uzmanlar Isı Yalıtım Çözümleri Murat Çümen
Tansu Sevim
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Ahmet Babar
İsmail Çelikkol
Knk Mimarlık Ve İnşaat Serhat Kılıç
Gümüş Tesisat Ve Dekorasyon Mevlüt Gümüş
Murat Seven
Nergiz Dekorasyon Metin Kaya
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Serra Dekor Ve İç Mimarlık Abdülhamit Pitofoğlu
İstanbul Dekorasyon Cengiz Taşdemir
1 Yorum10Puan
Ayhan Kara
Mehmet Oğul

Filtreler

  • İç Mimari / Dekorasyon
  • İstanbul
  • Ataşehir

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara