İstanbul Ataşehir En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

İstanbul / Ataşehir ilçesindeki Laminat Parke ve Ahşap Parke Ustaları ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Parkelerinizi yenilemeyi düşünüyorsanız bu sayfadaki parkecilerle ücretsiz çağrı hatları üzerinden iletişime geçebilir, ahşap parke ve laminat parke fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ahşap ve ahşap türevi biçimli tahta parçalarının belirli bir düzene göre dairelerin zeminlerine döşenmesine parke uygulaması denmektedir. Ahşap parkeler meşe, gürgen, dişbudak, bambu, gül ağacı gibi sert ağaç çeşitlerinden üretilmektedir. Masif parke adı verilen ahşap parkeler genellikle 15-20 mm kalındığındaki kurutulmuş ahşap tabakalardan oluşmaktadır. Ahşap parkelerin maliyetinin yüksekliği ve ağaç türlerinin azalmasından kaynaklı çevreci yaklaşımlar nedeniyle ham ahşap malzemeler yerine daha çevre dostu olan ve maliyeti daha düşün laminat parkelere son yıllarda daha fazla talep gelmektedir. 

Laminat parke, talaş kırıntıları ve reçine emdirilmiş kağıttan oluşan bir zemin kaplama çeşididir. Laminat parkeler çizilmez, rengi solmaz, mobilya darbelerine karşı dayanıklıdır. Öte yandan laminat parkelerin temizliği oldukça kolaydır. Leke tutmaz, sistre ve cila gerektirmez. Çamsan Parke, Floorpan Parke, Egger Parke, Serfloor Parke, Terraclick Parke, Moonlock Parke gibi markaların parke çeşitleri onlarca renk ve kalınlık alternatifiyle yapı marketlerde ve dekorasyon firmalarında satılmaktadır. Parke döşeme ve ahşap parke uygulama konusunda uzman parke ustaları tarafından laminat parke uygulama, ahşap parke uygulama, parke sökme, ahşap parke tamiri, parke sistre, parke cilalama, parke vernikleme, kabarmış parke tamiri gibi işçiliklerin tamamı sunulmaktadır. 

Ataşehir'deki en iyi Laminat Parke ve Ahşap Parke ustalarına ulaşmak için UstasıBurada'nın sizler için seçtiği parke ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme seçeneğini hemen bulabilirsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçelerinden biri olan Ataşehir, son 10 yılda inşaat firmalarının lüks konut ve ofis projeleri için büyük yatırımlar yaptığı bir bölgedir. Varyap Meridian ve Uphill Court gibi lüks projelerin yoğun olduğu bölgesi Batı Ataşehir olarak bilinmektedir. Ülker Sports Arena, Palladium AVM, Watergarden İstanbul, Novada AVM, Brandium AVM, Bulvar 2016 ve Optimum AVM Ataşehir'deki gözde cazibe merkezleridir. 

İstanbul Ataşehir Laminat / Ahşap Parke

: 44 sonuç
Uzunoğlu Parke & Laminant Ömer Uzunoğlu
Koç Yapı ve Mimarlık Ömer Koç
Çimkar Yapı Zeki Çimendur
Murat Seven
Uğur Akkuş
Deniz Parke Deniz Çay
Recep Birer
Değer Yapı Dekorasyon Ümit Işık
Çelikoğlu İnşaat Ahmet Çelik
Hevsel Yapı Muhterem Ekinci
Mollavelioğulları Mimarlık Kenan Kalkan
Erdem Demir Doğrama Erdem çakır
Akm Yapı Dekor Kerim Çalışkan
Serhat Güler
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Derin Yapı Gül Çakıray
Ekodek Yapı Mustafa Yıldırım
Özlem Yapısan Cihat Türk
Ersoy Türk

Ersoy Türk

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Uğurlu Parke Uğur Yılmaz