İstanbul Ataşehir En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

İstanbul / Ataşehir ilçesindeki Laminat Parke ve Ahşap Parke Ustaları ile iletişime geçmenin en kolay yolu UstasıBurada'da. Parkelerinizi yenilemeyi düşünüyorsanız bu sayfadaki parkecilerle ücretsiz çağrı hatları üzerinden iletişime geçebilir, ahşap parke ve laminat parke fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ahşap ve ahşap türevi biçimli tahta parçalarının belirli bir düzene göre dairelerin zeminlerine döşenmesine parke uygulaması denmektedir. Ahşap parkeler meşe, gürgen, dişbudak, bambu, gül ağacı gibi sert ağaç çeşitlerinden üretilmektedir. Masif parke adı verilen ahşap parkeler genellikle 15-20 mm kalındığındaki kurutulmuş ahşap tabakalardan oluşmaktadır. Ahşap parkelerin maliyetinin yüksekliği ve ağaç türlerinin azalmasından kaynaklı çevreci yaklaşımlar nedeniyle ham ahşap malzemeler yerine daha çevre dostu olan ve maliyeti daha düşün laminat parkelere son yıllarda daha fazla talep gelmektedir. 

Laminat parke, talaş kırıntıları ve reçine emdirilmiş kağıttan oluşan bir zemin kaplama çeşididir. Laminat parkeler çizilmez, rengi solmaz, mobilya darbelerine karşı dayanıklıdır. Öte yandan laminat parkelerin temizliği oldukça kolaydır. Leke tutmaz, sistre ve cila gerektirmez. Çamsan Parke, Floorpan Parke, Egger Parke, Serfloor Parke, Terraclick Parke, Moonlock Parke gibi markaların parke çeşitleri onlarca renk ve kalınlık alternatifiyle yapı marketlerde ve dekorasyon firmalarında satılmaktadır. Parke döşeme ve ahşap parke uygulama konusunda uzman parke ustaları tarafından laminat parke uygulama, ahşap parke uygulama, parke sökme, ahşap parke tamiri, parke sistre, parke cilalama, parke vernikleme, kabarmış parke tamiri gibi işçiliklerin tamamı sunulmaktadır. 

Ataşehir'deki en iyi Laminat Parke ve Ahşap Parke ustalarına ulaşmak için UstasıBurada'nın sizler için seçtiği parke ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme seçeneğini hemen bulabilirsiniz. 

İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçelerinden biri olan Ataşehir, son 10 yılda inşaat firmalarının lüks konut ve ofis projeleri için büyük yatırımlar yaptığı bir bölgedir. Varyap Meridian ve Uphill Court gibi lüks projelerin yoğun olduğu bölgesi Batı Ataşehir olarak bilinmektedir. Ülker Sports Arena, Palladium AVM, Watergarden İstanbul, Novada AVM, Brandium AVM, Bulvar 2016 ve Optimum AVM Ataşehir'deki gözde cazibe merkezleridir. 

İstanbul Ataşehir Laminat / Ahşap Parke

: 37 sonuç
Uzunoğlu Parke & Laminant Ömer Uzunoğlu
Mollavelioğulları Mimarlık Kenan Kalkan
Ersoy Türk

Ersoy Türk

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Uğurlu Parke Uğur Yılmaz
Meka Parke Turan Morgül

Meka Parke

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Tellioğlu Dekorasyon Seyfullah Tellioğlu
Ör-pak Hasan Karakoç

Ör-pak

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Yapıes Banyo Erkan Ocak
İstanbul Yapı Malzemeleri İns. Mim. Tas. Mob. Dekorasyon Sanayi Ve Ticareti Harun Kurt
Gülüm Parke Ahmet Usta
Feza Dekorasyon Davut Tokgöz
Yalvaçlılar Mehmet Yıldırım
Eren Parke Zeki Mazlum

Eren Parke

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

3gen Parke Ahmet Orha

3gen Parke

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Boğaziçi Parke Bilal Yılmaz
Star Yapi Erdinç Çakaloğlu

Star Yapi

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Erdemler Parke Sümmani Erden
Ateş Parke Ali Osman Ateş
0 Yorum10Puan
Erol Gürkan
Temizel Parke Ender Buğlu
0 Yorum8.0Puan