Ataşehir Lastikçi - Ataşehir Mobil Lastik Tamircisi

Ataşehir Lastikçileri ve Lastik Tamircileri ile iletişime geçmek ve randevu almak artık çok kolay. Lastik değişimi, lastik tamiri ve lastik yol yardım hizmetlerinden en hızlı şekilde yararlanabileceğiniz Ataşehir'in en iyi lastik tamircileri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz? 

Lastikler bir aracın yol tutuşunu sağlayan en önemli elemanlardır. Lastik bakımı ve lastik kalitesi hem can güvenliği için hem de aracınızdan yüksek performans almanız için son derece önemlidir. Bir araçta takılı lastiklerin diş derinliğinin 3mm altında olmaması, ortalama olarak 3 yılda bir araç lastiklerinin yenilenmesi, kabak lastiklerle yola çıkılmaması gerekmektedir. Aracı üreten firma tarafından önerilen ölçülerde lastikler ve jantlar kullanılmalı, lastik hava basıncı standart değerlere uygun ayarlanmalıdır. Oto lastiklerde önem verilmesi gereken bir diğer unsur da lastikler monte edildikten sonra balans ayarı ve rot ayarı yapılmasıdır. Balans ve rot ayarının bozuk olduğu aracın direksiyonunu bıraktığınızda sağa sola sapma yapmasından ve yüksek hızda giderken titreme sorunu olmasından anlaşılmaktadır. 

Oto lastikçilerde sunulan kış lastiği, yaz lastiği, dört mevsim lastik, oto lastik değişimi, oto lastik satışı, lastik depolama hizmeti, jant değişimi, jant tamiri, balans ayarı, rot ayarı, patlak lastik yaması, çıkma lastik, jant çizik giderme, jant ebatı küçültme gibi hizmetlerin yanısıra bazı lastikçiler tarafından yolda kalan araçlar için 7/24 Lastik Yol Yardım hizmeti de verilmektedir. 

Ataşehir'in tüm semtlerinden onlarca Lastikçi ve Lastik Tamircisi'ni UstasıBurada sayesinde aynı sayfada listeleyebilir, yakınlığa göre filtreleme yaparak size en yakın lastikçinin ücretsiz telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 

İçerenköy Lastikçi, Kayışdağı Lastikçi, Küçükbakkalköy Lastikçi, Örnek Ataşehir Lastikçi,  Yeniçamlıca Lastikçi, Ferhatpaşa Lastikçi, Yenisahra Lastikçi, Ataeşhir 7/24 lastikçi gibi aramalarınızda ustasiburada.com yanınızda

Ataşehir İlçesi, Kadıköy İlçesinden 7, Üsküdar İlçesinden 3 ve Kartal (Samandıra) İlçesinden 1 mahalle alarak 13 mahalleden oluşmak kaydıyla kurulmuştur.Şu anda Ataşehir İlçesine bağlı olan İçerenköy Mahallesinde taş devrine ait kalıntılara rastlanılmaktadır. Osmanlı Tarihi Bölümünde ise Orhan Gazi'nin 1331 yılında Kartal-Cevizlik'te Bizans Kralı III. Andronicus'u yenerek Üsküdar'a ulaştığı ve Orhan Gazi'nin Komutanlarından Konuralp'in de Aydos Kalesini, Kayışdağının batısındaki Ayazma Köyünü ve İçerenköy'ü alarak Orhan Gaziyle Üsküdar'da buluştuğu bilinmektedir.

İstanbul Ataşehir Lastikçi / Lastik Tamiri

: 33 sonuç
Emirhan Oto Selim Arık
1 Yorum10Puan
Yakup Oto Lastik Muhammed Yılmaz
Aktif Otomotiv Alişan Baydemir

Aktif Otomotiv

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

Ataşehir Oto Lastik Yusuf Usta
Esnek Rot Balans Ve Lastik Mustafa Çökelik
Düzen Rot Balans. Hüseyin Demir
Kuzey Oto Ve Teknik Rot Balans Metin Çifci
Denge Rot Balans Selçuk Kıyak

Denge Rot Balans

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

As Otomotiv Sayit Karaman

As Otomotiv

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

Levent Akü Figen Gilan

Levent Akü

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

Keleşoğlu Lastik & Jant Tahir Ve Sadullah Keleşoğlu
Özen Rot&balans Gürbüz Özcan

Özen Rot&balans

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

Toybal Bilgisayarlı Rot Balans Hulusi Toy
Macc Motor Mültezim Ercik

Macc Motor

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

As Oto Fuat Yılmaz

As Oto

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

Kardeşler Otomotiv Özcan Demir
Batuhan Oto Elektrik Mahmut Usta
Genç Balans&jant Pres Servisi Erol Yeşilyurt
Bora Rot Balans Kadri Parlaktaş

Bora Rot Balans

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri

Boyraz Lastik Tahsin Boyraz

Boyraz Lastik

İstanbul / Ataşehir

Lastikçi / Lastik Tamiri