İstanbul Avcılar En İyi 10 Temizlikçi ve Ev İşyeri Temizlik Firması

Avcılar bölgesine hizmet veren en profesyonel Ev ve İşyeri Temizlik Firmaları Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada'da. Temizlik işlerinizi kurumsal bir temizlik şirketiyle anlaşarak hiç sorun yaşamadan halledebilir, temizliğe gelen personelinizin sigortası, iş güvenliği tedbirleri gibi detaylarla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. 

İster işyeri temizliği için ister ev temizliği için tam zamanlı veya yarı zamanlı temizlik elemanına ihtiyaç duyuyorsanız size personel tedariğini kurumsal düzeyde sunan profesyonel firmalar ile çalışmanızı öneririz. Bir işletme sahibiyseniz işyerinizin tüm temizlik işlerini bu sayfadaki temizlik şirketlerine aylık hesaplanan bir ücret karşılığında delege edebilir, aldığınız temizlik hizmetini fatura ederek giderlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. Ayrıca temizlik personeli bulma, günlük temizlik planının yapılması, temizlik malzemelerinin temin edilmesi, hastalık, izin gibi durumlarda işe gelemeyen temizlik personelinin yerine bir başkasının bulunması gibi süreçlerle siz uğraşmak zorunda kalmaz, asıl faaliyet konunuza daha iyi odaklanabilirsiniz. 

Temizlik firmalarının sadece işyeri temizliği için personel tedariği yaptığını sanmayın. Son yıllarda sayısı giderek artan ve temizlik hizmetlerini tüm segmentlerdeki müşterilerine sunan bu şirketler gündelikçi bulma, ev temizliği, ofis temizliği, tam zamanlı temizlik personli tedariği, yarı zamanlı temizlikçi bulma, villa temizliği, apartman temizliği, inşaat temizliği, depo temizliği, ofis cam temizliği, fabrika temizliği, boyahane temizliği, bahçe temizliği, plaza temizliği gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteler. Üstelik talep ettiğiniz temizlik personeli için yaş, cinsiyet, medeni durum, çalışma günleri ve saatleri gibi kriterleri siz belirlerken size en uygun adayı bulma işini profesyonel temizlik firmaları sizin için hızlıca yapmaktalar. Personel havuzlarında bulunan adayları en uygun temizlik işlerine gönderen bu firmalar tüm temizlik personellerinin sosyal sigorta ödemelerini, maaş ödemelerini ve yan haklarını kendi bünyelerinde halletmekte ve size hizmet bedelini toplu olarak fatura etmekteler. 

Sürekli temizlik elemanı veya gündelik temizlikçi arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstabul / Avcılar civarındaki en iyi Temizlik Firmaları UstasıBurada'da. İstanbul Ev Temizliği Fiyatları ve gündelikçi ücretleri hakkında bilgi almak için ücretsiz çağrı hatlarından firmalara hemen ulaşabilirsiniz. 

Avcılar ilçesi İstanbul'un Avrupa yakasındadır ve ilçenin güneyden Marmara denizine kıyısı bulunmaktadır. Denizköşkler Mahallesi, Avcılar Merkez Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi olmak üzere 10 mahalleden oluşan ilçede 2016 rakamlarına göre 430 bin kişi yaşamaktadır. İlçenin en hareketli bölgesi Marmara Caddesi olup Avcılar Sahil Parkı da deniz havası almak isteyen ilçe halkı için keyifli bir sosyal alan sunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Miss Temizlik Ali Adnan

    İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım, başarılar dilerim.

    Teşekkürler.

İstanbul Avcılar Temizlikçi / Temizlik

: 8 sonuç
Miss Temizlik Ali Adnan
4 Yorum10Puan
Melipolcleaning Temizlik Melisa Polat
Serdar Topcu

Serdar Topcu

İstanbul / Pendik

Temizlikçi / Temizlik

1 Yorum10Puan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Öykü Temizlik Güngör Kaynakçı
Nur Temizlik Şentürk Bozacı
Karbeyaz Temizlik Mine Ervuz