Bahçelievler En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Becerilerini evinizi güzelleştirmek konusunda sergileyen ve yaptıkları alçı/alçıpan uygulamaları ile iç mekanlara ayrı bir estetik ve ferahlık katan yüzlerce Alçı / Alçıpan ustası bu sayfada sizler için bir arada! Türkiye'nin Alçı / Alçıpan Ustaları konusunda en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sayesinde Bahçelievler'in neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan ustayı yorumları okuyarak ve ücretsiz çağrı hatlarından arayıp detaylı bilgi alarak kolayca bulabilirsiniz. 

Her türlü iç mekana alçı sıvakartonpiyerdökme tavanasma tavanbölme duvar ve duvar giydirme gibi uygulama işlerini alçıalçıpan ve sıva malzemeleri kullanarak yapan iç yapı ustalarına Alçı / Alçıpan Ustaları denmektedir. Günümüzde iç yapı ve dekorasyon konusunda estetiğe ve yeniliğe büyük önem verilmektedir. Her geçen gün ev ve ofis gibi iç mekanları güzelleştiren yepyeni yapı ve dekorasyon malzemeleri çıkmakta, bu malzemelerin uygulama işlerini yüksek el becerileri ile yapan iç yapı ustalarına olan talep giderek artmaktadır. 

Alçı / Alçıpan ustaları fiyat çıkarırken öncelikle işlem yapılacak iç mekanda keşif yaparak büyüklüğüne bakar, yapılmak istenen alçıpan işlemi için ne kadar malzeme kullanılacağını hesaplar ve malzeme seçimi ile temini konusunda size yardımcı olurlar. Uygulama esnasında evinizde ufak çaplı bir atölye kuracak olan alçıpan ustaları alçı sıva makinesi, alüminyum mastarlar, beton kırma makinesi (hilti), çalışma tezgâhı, döküm kalıpları ve sehpası, darbeli matkap, gönye, maket bıçağı, merdiven, metre, spatula ve su terazisi, sıva alçısı, derz dolgu alçısı, inşaat alçısı, kartonpiyer alçısı, alçıpan, köşe profilleri, zımpara kâğıdı gibi malzemeleri kullanarak yaptıkları alçı işlerinin sonucunda size evinizi yepyeni bir görünüme kazandırmış olarak teslim ederler.

Öte yandan ülkemizde hızla gelişen inşaat sektöründe dekorasyon ve süsleme sanatlarına yoğun talep geldiğinden Alçı / Alçıpan ustalarının inşaat projelerinde taahhüt anlaşmaları yaparak çalıştıkları gözlemlenmektedir. Artan talep bu meslek grubunda hızla yeni çırak ve ustaların yetişmesini tetiklemektedir. Ustalık belgelerini Halk Eğitim Merkezleri'nin verdiği Alçı Dekorasyonculuğu kursuna katılarak alan alçı ustalarında en az ilköğretim okulu mezunu olma şartı aranmakta ve usta adayları 400 ila 1200 saat arasında mesleki eğitime tabi tutulmaktadır. 

Bahçelievler'in Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Kocasinan, Hürriyet, FevziçakmaK, Çobançeşme,Cumhuriyet gibi tüm semtlerine hizmet veren Alçı / Alçıpan Ustaları arasından size en uygun olanını bulmak için bu sayfayı incelemelisiniz. Hepsi birbirinden yetenekli yüzlerce Alçı / Alçıpan Ustası bir telefon kadar yakınınızda. Bahçelievler Alçı ustası, Bahçelievler Alçıpan Ustası, Bahçelievler Alçıpancı,Bahçelievler Asma Tavan, Bahçelievler Saten Alçı, Bahçelievler Alçıpan Bölme Duvar, Bahçelievler Kartonpiyer, Bahçelievler Dökme Tavan gibi bir çok alanda Aradığınız Alçı / Alçıpan Ustası UstasıBurada'da, peki siz neredesiniz?

İstanbul Bahçelievler Alçı / Kartonpiyer

: 42 sonuç
Samet Gündoğdu
Ar Yapı Dekorasyon Murat Bulduk
Demir Dekorasyon Erkan karademir
Mollavelioğulları Mimarlık Kenan Kalkan
Güneş Yapı Dekorasyon Mecnun Güneş
YÇ Dekorasyon Yunus Çoban
Yıldız Dekorasyon Hüseyin Yıldız
Mustafa Aydın
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Gürbüz Dekorasyon Taner Gürbüz
0 Yorum10Puan
Şişli Boya Tadilat Boyacı İzyapı Dış Cephe Kaplama İnşaat Ltd Şti Süleyman Bayındır
İsmail Dağlı
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras
Ümit Can Bagaç
Ömer Faruk Kızıl
Cem Öztürk
Mustafa Demir
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan