İstanbul Bahçelievler En İyi 10 Oto Dizayn Ustası

Oto Dizayn ve Oto Yenileme konusundaki uzmanlıklarıyla her marka ve modelde araç için hizmet veren ve İstanbul'un Bahçelievler bölgesinde bulunan en iyi ustalar UstasıBurada'da. Deri direksiyon kaplamadan kaput filmi işlemlerine kadar aracınıza bambaşka bir görünüm kazandıracak onlarca oto dizayn ustasına bu sayfada ulaşabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Oto dizayn işi yapan ustalar eski yeni her çeşit binek araç için iç dış dizayn hizmeti vermektedir. Eski araçların yıpranmış bölümlerini komple elden geçiren oto dizayn ustaları koltuk döşemelerinin tamirinden, oto tavan folyo kaplamaya, direksiyon göbek değişiminden tuş takımı değişimine kadar pek çok konuda oto yenileme hizmeti vermektedir. Genellikle yaşı yüksek ve yıpranmış araçların iç ve dış görünümlerine yenilemek üzerine hizmet veren oto dizayn ustaları aynı zamanda modifiye meraklılarının da uğrak yerlerinden olmakta, hatta model yılı yeni olan araçlar için de dizayn işleri yapmaktadır. 

Oto dizayn ustaları direksiyon göbek değişimi, kliper boyama, deri koltuk boyama, oto koltuk yırtık tamiri, araç tuş takımlarının yenilenmesi, maun direksiyon yapımı, direksiyon kaplama, araç kaplama, kaput koruma, app plaka, folyo kaplama gibi sayısız uygulama ile otomobil düşkünlerinin özel isteklerini yerine getirmekte ve otomobilleri orjinal görünümlerinin dışında bambaşka bir görünüme kavuşturmaktadır. Araç sahiplerinin isteğine göre aracın orjinaline uygun şekilde de oto yenileme hizmeti verilmektedir. 

İstanbul / Bahçelievler ilçesinde bulunan ve oto yenileme konusunda en iddialı oto dizayn ustalarına UstasıBurada sayesinde artık kolayca ulaşabilirsiniz. Aracınıza yaptırmak istediğiniz oto dizayn işi hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı numaralarından ustalarla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'un Avrupa yakasındaki Bahçelievler ilçesi, Bakırköy, Küçükçekmece ve Bağcılar ile komşudur. 1992 yılında Bakırköy'den ayrılarak ilçe olmuştur. Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna ve Zafer mahalleleri Bahçelievler ilçesindedir. Havuzlu Köşk (Siyavuş Paşa Kasrı), Çobançeşme Köprüsü ve Soğanlı Çeşmesi ilçede bulunan ve tarihi öneme sahip eserler arasındadır. Atatürk Havalimanı'na yakınlığı sebebiyle yoğun trafik görülen bir ilçedir. Ömür Plaza AVM ve MetroPort AVM Bahçelievler ilçesinde bulunan alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Bahçelievler Oto Dizayn

: 1 sonuç
Ziwbax Auto Club Nazım Laçin
3 Yorum10Puan

Filtreler

  • Oto Dizayn
  • İstanbul
  • Bahçelievler