İstanbul Bahçelievler En İyi 10 Oto Yıkama ve Yağlama

İstanbul / Bahçelievler bölgesinde bulunuyor ve aracınızın iç dış yıkama, detaylı temizlik işlerini yaptırabileceğiniz iyi bir Oto Yıkama Yağlama Servisi arıyorsanız doğru adresteniz. UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada Bahçelievler bölgesinde bulunan onlarca oto yıkamacı ve oto kuaför arasından size en yakın olanını ücretsiz çağrı hattından arayarak oto yıkama hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Binek otomobiller ve her tür araçlar için iç dış oto yıkama, oto detaylı temizlik, pasta cila uygulamaları, boya koruma, motor yıkama, far temizliği, buharlı oto yıkama, çizik giderme, oto koltuk yıkama, leke giderme, fırçasız oto yıkama, nano boya koruma, seramik kaplama gibi oto kuaförlük hizmetleri veren oto yıkama servisleri mahalli bazda hizmet vermekte ve randevu sistemiyle çalışmaktadırlar. Bazı oto yıkamacılar ise aracınızı kapınızdan alıp detaylı iç dış yıkama işlemini yaptıktan sonra tertemiz bir şekilde kapınıza teslim etmektedir. 

Çalışan insanların pek çoğu evine ya da işyerine en yakın oto kuaförle anlaşarak aracının detaylı temizliğini devamlı olarak aynı yere yaptırmayı tercih etmektedir. Ancak oto yıkamacılar daha çok mahalle aralarında olduklarından hizmetinden memnun kalacağınız ve aracınızı bırakmak konusunda güvenilir olduğundan emin olacağınız bir oto yıkamacı bulmak için referans almak gerekmektedir. UstasıBurada'nın bölgesel bazda bir araya getirdiği oto yıkamacılara yapılan yorumlar ve verilen puanlar bu anlamda fikir edinmenize yardımcı olacaktır. 

Bahçelievler bölgesindeki Oto Yıkama Yağlama Servisleri ile ücretsiz çağrı hatlarından iletişime geçerek oto yıkama fiyatlarını öğrenebilir, aracınızı iç dış yıkamaya götürmek için randevu alabilir, UstasıBurada'nın mobil uygulaması üzerinden yol tarifi alarak oto yıkamacının yerini kolayca bulabilirsiniz. 

Bahçelievler, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Bakırköy, Bağcılar ve Küçükçekmece ile komşu olan bir ilçesidir.  1992 yılında Bakırköy'den ayrılarak ilçe olmuştur. Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer mahalleleri Bahçelievler ilçesindedir. Bahçelievler'de çok sayıda alışveriş merkezi ve pazar yeri bulunmaktadır. Starcity Outlet Center, MetroPort AVM, Kadir Has Çocuk Dünyası, Bahçepark AVM, Kuyumcukent AVM bunlardan bazılarıdır. Bahçelievler ilçesinde Marmara Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesine ait kampüsler bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Bahçelievler Oto Yıkama / Yağlama

: 9 sonuç
İtimat Oto Ticaret Mehmet Şimşek
Clear Clinic Sait Şentürk
Akgün Oto Kaya Akgün
Zen Car Oto Servis İbrahim Yeşil
3 Yorum10Puan
Ziwbax Auto Club Nazım Laçin
3 Yorum10Puan
Autoparx Oto Kuaför Cem Yorganlı
Olimpik Oto Yıkama İbrahim Kara
Eren Oto Yıkama Ferhan Akaalp
Eren Oto Yıkama Murat Usta