İstanbul Bahçelievler En İyi 10 Yazılım Tasarım ve Bilgisayar Programlama

İstanbul / Bahçelievler ilçesinin en yetenekli Yazılım Tasarım ve Bilgisayar Programlama Uzmanları bu sayfada bir arada. UstasıBurada sayesinde yazılım ve tasarım işi yapan uzmanlara ve firmalara ücretsiz çağrı hatlarını kullanarak doğrudan ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiç bir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Yazılım tasarım ve bilgisayar programlara firmaları web sitesi kurma, web tasarım, web yazılım, mobil site kurma, e-ticaret sitesi kurma, Google Maps kayıt işlemi, kurumsal kimlik, alan adı tescili, alan adı transferi, server kurulum, veri kurtarma, starter cloud sunucusu, advanced cloud sunucusu, professional cloud sunucusu, business cloud sunucusu, ultimate cloud sunucusu, Windows hosting, Asp hosting, Linux hosting, Php hosting, e-mail hosting, Wordpress hosting, Joomla hosting gibi hizmetler sunmaktadır.

Hızla gelişen internet teknolojileri gündelik yaşantıda ihtiyaç duyulan mal ve hizmetlerin temin edilmesi için interneti en kolay yol haline getirmiştir. İnsanlar bir ürün satın alacaklarında yada bir hizmet almak istediklerinde ilk bilgiyi ve fiyatı internetten öğrenmek, hattı siparişi internet üzerinden yada bir telefonla vermek istemektedir. Bu nedenle sattığı ürün yada hizmet ne olursa olsun tüm firmaların, şirketlerin ve hatta bireysel yatırımcıların internet dünyasında markalarını ve ürünlerini ön plana çıkarmaları bir zorunluluk haline gelmiştir.  

Şirketlerin kendilerine ait bir web sitelerinin olması ve bu yazılımların mobil uygulamalar, internet reklamları, tasarım ürünleri, sosyal medya gibi araçlarla desteklenmesi rekabetin çok yüksek olduğu pazarlarda markanın ön plana çıkması ve satışların arttırılması için kullanılan en etkin reklam yoludur. Pek çok şirkette yazılım ve tasarım konusunda ayrı bir departman olmadığı için reklam ve yazılım şirketlerinden hizmet satın almaları gerekmektedir.  

İstanbul / Bahçelievler'de bulunan ve hem İstanbul'un hem de Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerine Yazılım Tasarım ve Bilgisayar Programlama hizmetleri sunan birbirinden yetenekli yazılım uzmanları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler, 1992 yılında Bakırköy'den ayrılarak ilçe yapılmıştır. Bahçelievler'in komşu ilçeleri Küçükçekmece, Bağcılar, Güngören ve Bakırköy'dür. Havuzlu Köşk (Siyavuş Paşa Kasrı) ve ÇeşmesiSoğanlı ÇeşmesiViran Saray (Viran Bosna)Çobançeşme Köprüsü (Mimar Sinan Köprüsü) ve Çoban Çeşmesi Bahçelievler bölgesinde bulunan önemli tarihi eserlerdir. Bahçelievler 11 mahalleden oluşmaktadır ve 2016 yılı verilerine göre ilçede 598.097 kişi yaşamaktadır. MetroPort AVM, Kadir Has Çocuk Dünyası, Merter Meydan AVM, Metro Cash&Carry Merter, Koçtaş Yenibosna, Wedding World AVM (Kuyumcukent), StarCity Outlet, Ömür Plaza, Şirinevler Osmanlı Çarşı Outlet, Eskidji Bit Pazarı, BahçePark AVM ilçenin alışveriş merkezleridir. 

İstanbul Bahçelievler Yazılım / Tasarım

: 39 sonuç
Hüseyin Yıldırım
Arnege Bilişim
Fatih Aydut
Yalçınlar Barkod Orhan Yanar
Koçak Reklam Emrah Koçak
Acil Bilgisayarcı
Cem Apakgün
10 Yorum9.9Puan
Şahin Atiş
Space Yazılım Oğuzhan Özcan
Net Hareket Erkan Papuç
Webkod Web Tasarım Ali Saygısever
Ozan Per
Tim Designers Muhammed Ilgaz
Ayhan Kaya
Sayan Bilişim Güvenlik Sistemleri Kemal Sayan
Yaren Bilgisayar Erdem İbrahim Herdem
Ser Bilgisayar Serkan Öztürk
Ender İletişim. Ömer Hacıosmamoğlu
Castiel Bilgisayar Fatih Yıldırım
Mycom Bilgisayar Hakan Öztürk