İstanbul Bakırköy En İyi 10 Veteriner Kliniği ve Pet Shop

İstanbul Bakırköy’de hizmet veren en kaliteli Veteriner Kliniklerini sizler için bu sayfada bir araya getirdik. Bakırköy’de hizmet veren Veteriner Kliniklerini ücretsiz hatlarından arayarak detaylı bilgi sahibi olabilir, randevu alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmeti ödemezsiniz.

Can dostlarımız olan evcil hayvanlarımız en az bizler kadar hastalanmakta ve bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Veteriner klinikleri evcil hayvanlarınızın rahatsızlanması durumunda teşhis ve tedavi hizmetleri vermektedir. Alanında uzman veterinerler tarafından hizmet verilen klinikler evcil hayvanlarınıza tıbbi ve cerrahi müdahale hizmetleri vermekle birlikte aynı zamanda hayvanların gerekli yaşam faaliyetlerini sürdürebilmeleri için tedavi programları sunmaktadır. Uygulanacak olan tedaviler evcil hayvanlarınızın yaşına, fiziksel özelliklerine ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Parazit, bit ve piri gibi sorunlarınızda tüm tedbirleri alan veterinerler aynı zamanda yaşadığınız problemler için ilaç karışımı yaparak en uygun tedavi yoluna gitmektedirler. Veteriner klinikleri evcil hayvanlarınıza her türlü müdahaleyi yapılması için tüm teknik donanıma sahiptir. Başlıca kullanılan malzemeler aşı, serum, enjektör, sterilizatör, ultrason cihazı, röntgen cihazı, laboratuvar malzemeleri, ilaçlar, iplik, iğne ve bistüri gibi ekipmanlardır.

Cerrahi operasyonlar ve tedaviler dışında aynı zamanda koruyucu hekimlik hizmetleri veren veteriner klinikleri tüy bakımı, gaga bakımı, genel cerrahi, ilk yardım, muayene, laboratuvar hizmetleri, jinekoloji ve doğum, ortopedik operasyonlar, pet kuaför, tırnak bakımı, diş hekimliği ve bakımı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Mama kabı, tasma, oyuncak, yatak gibi aksesuarların satışını yapan kliniklerde aynı zamanda pet pansiyon hizmetleri bulunmaktadır.

Evcil hayvanlarınız yaşadığı sağlık sorunlarına çözüm bulabileceğiniz veya bakımını yaptırabileceğiniz bir Veteriner Kliniği mi arıyorsunuz? Bakırköy bölgesinde hizmet veren veteriner kliniklerine bu sayfadan ulaşabilir, yorumları okuyarak size en uygun veteriner kliniğini hemen bulabilirsiniz. Aradığınız Veteriner Kliniği UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölüne sınırı olan Bakırköy, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan önemli ilçelerimizden biridir. Sınırları içerisinde Atatürk Havalimanı’nı barındıran Bakırköy, toplam 15 mahalleden oluşmakta ve 222.370 nüfusa sahiptir. 32,42 km²’ lik yüzölçümüyle İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Bakırköy; Küçükçekmece, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu ilçeleriyle komşudur. Fildamı Sarnıcı, Baruthane, Çarşı Camii ve Çeşmesi, Şifa Hamamı, Bakırköy Pamuklu Sanayi Müessesesi, Yeşilköy Yalıları ve Florya Deniz Köşkü Bakırköy’de görülmesi gereken tarihi yapıların bazılarıdır.