İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 İç Mimar ve Dekorasyon Firması

İstanbul / Beylikdüzü bölgesindeki tüm semt ve mahallelere hizmet veren en iyi İç Mimari ve Dekorasyon Firmaları'nı UstasıBurada sizler için bir telefon kadar yakınınıza getirdi. Bu sayfada bulacağınız iç mimarlar ve iç dekorasyon firmalarının profesyonel kadroları ile sundukları kaliteli hizmetlerden faydalanmak için ücretsiz çağrı hatlarından firmalara ulaşabilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilir, evinizin dekorasyonunu işin profesyonellerine gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. 

İç mimari ve dekorasyon firmaları, sahip oldukları mimarlık tecrübesi, bünyelerinde çalıştırdıkları iç mimarlar ve yapı ustaları ile ev ve işyeri gibi mekanların tadilat ve dekorasyon işleri alanında son derece profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kapalı alanlar ve açık alanlarda yaptıkları dekoratif çalışmalar ile yaşam alanlarına görsel güzellikler katan firmalar her zevke ve her bütçeye uygun iç yapı malzemelerinden oluşan geliş ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir.

İç mimari ve dekorasyon firmalarından hizmet almanın en büyük avantajı ise tadilat konusunda her iş için uzmanlığı bulunan ustalardan oluşan bir ekibe sahip olmalarıdır. Evini tadilata sokan biri için fayans kırmadan mutfak tadilatına, doğalgaz tesisatı yenilemeden boya badana işlerine kadar bir evin tadilatı konusunda aklınıza gelebilecek tüm ustalık hizmetlerini bir arada sunan dekorasyon firmaları son derece cazip gelmektedir. Öte yandan iç mimari ve dekorasyon firmaları sadece ev ve işyeri gibi kapalı alanların tadilat ve dekorasyonunu yapmakla kalmayıp bahçe dekorasyonu, restoran ve kafe dekorasyonu, restorasyon, otel dekorasyonu, park ve çevre tasarımı gibi hizmetler de vermektedir. 

Banyo tadilatı, mutfak tadilatı, fayans kırma, fayans döşeme, mutfak dolabı yapımı, banyo dolabı yapımı, mutfak tezgahı montajı, laminat parke ve ahşap parke döşeme işlemleri, alçı dekorasyonu, alçıpan işleri, boya ve badana işleri, kapı ve pencere montajı, duvar kağıdı uygulaması, su ve sıhhi tesisatların tamir, bakım ve tesisat döşeme işlemleri, kalorifer ve doğalgaz tesisatı yapım ve bakım işleri, iç mimaride proje değişikliği yaparak duvar kırma, oda genişletme, mutfak açma gibi inşaat işlerinin tümünü yapan iç mimari ve dekorasyon firmaları ücretsiz keşif hizmeti vererek tadilat ve dekorasyon yapılacak alanla ilgili proje çıkarmakta ve fiyat teklifi sunmaktadır. 

İç Mimari ve Dekorasyon konusunda en kaliteli işçiliği en uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz, İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren en iyi firmalar UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Beylikdüzü, İstanbul'un en hızlı gelişen ve gecekondu yapılanmasının en az olduğu ilçeleri arasındadır. Esenyurt, Büyükçekmece ve Avcılar ilçeleri ile komşu olan Beylikdüzü'nün Marmara denizi kıyısında Ambarlı Limanı bulunmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde ticaret ve sanayi sektörü konteyner limanı olan Ambarlı Limanı sayesinde oldukça gelişmiştir. Alışveriş merkezleri ile ünlü olan Beylikdüzü ilçesi 10 mahalleden oluşmaktadır. Marmara Park Alışveriş MerkeziPerlavista Alışveriş ve Yaşam MerkeziBeylicium Alışveriş ve Yaşam MerkeziBeylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi ilçedeki alışveriş merkezlerinden bazılarıdır.

Faydalı Yorumlar

 • Erksan Dusakabin Montaj Erkan

  Bu adama 1.000 TL para yolladım. Duşakabin ve banyo dolabı ücretiydi, işimi yapmadı ve paramı da geri göndermedi. Arıyorum, her yerden beni engellemiş. Başka başka telefonlardan aradım, tanımadığı numarayı açmıyor, onları da engelliyor. Hukuki süreç başlattık, aman dikkat edin.

 • İnfo Dekor İsa kaplan

  İnfo Dekor

  İnfo Dekorasyona verdikleri hizmetler için teşekkür ederim. Fiyatları gayet uygun ve kaliteli hizmet sunuyorlar. Tavsiye ederim.

 • Gürbüz Dekorasyon Taner Gürbüz

  Ustamız ve ekibi işinde çok iyi. Evimizin boyasını yaptılar. Başka ustalar gibi pis değil, çok temiz çalışıyorlar.

 • Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz

  Durusu Dekorasyon, Turgay ellerinize sağlık. Tam saatinde geldiniz, tam söz verdiğiniz günde bitirdiniz. Ustalarınız süper. Dört dörtlük iş yaptınız.

İstanbul Beylikdüzü İç Mimari / Dekorasyon

: 52 sonuç
Davuthan Şimşek
Uğurlu İnşaat Dekorasyon Resul Deniz
Pendik Su Tesisatçısı Gümüş Tesisat İbrahim Gümüş
1 Yorum10Puan
Şişli Boya Tadilat Boyacı İzyapı Dış Cephe Kaplama İnşaat Ltd Şti Süleyman Bayındır
İsmail Çelikkol
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Sahra Yapı Nejdet Salduz

Sahra Yapı

İstanbul / Pendik

İç Mimari / Dekorasyon

SerYavuz İnş. Yapı Dekorasyon San.Tic.Ltd Şti Serhat Koç
İnfo Dekor İsa kaplan
2 Yorum10Puan
Akoğlu Yapı Orhan Köylü
Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Tansu Sevim
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Bin Yapı Önder Vural
Ahmet Babar
Orhan Kurt

Filtreler

 • İç Mimari / Dekorasyon
 • İstanbul
 • Beylikdüzü

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara