İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

İstanbul / Beylikdüzü'nde Laminat Parke ve Ahşap Döşeme konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü parke uygulama, bakım ve onarım hizmetlerini sunan onlarca usta ve dekorasyon firması bu sayfada bir arada. UstasıBurada sayesinde semtinizde size en yakın Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Firmaları'nın profillerini inceleyerek ve yorumları okuyarak size en uygun olanını bulabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden firmalara ulaşabilirsiniz.

Parke ustaları ve halk arasında kullanılan adıyla parkeciler iç mekanların zeminlerine çeşitli tür ve boyuttaki parke ve ahşapları taban döşemesi olarak uygulayan meslek erbaplarıdır. Parke ustaları parke döşeme işini yaparken şilte adı verilen bir malzeme kullanmaktadır. Parke altında kullanılan şilteler yalıtım amaçlı kullanılmasının yanısıra parkenin uzun ömürlü olmasını sağlamakta, parkeye esneklik kazandırmaktadır. Nem ve rutubet yalıtımı açısından son derece önemli olan şiltenin kalınlığı ve kalitesi parke döşeme işinin maliyetini etkileyen unsurlar arasındadır. Öte yandan parkeciler tutkal kullanarak parkeleri zemine döşeme işini yaptıktan sonra süpürgelik, kapı ve eşik çıtalarının kesilmesi, monte edilmesi, zımparalanması, vernik ve cila işlerini yapmaktadırlar.

Ceviz ve meşe gibi ahşap türlerinden üretilen masif ahşap parkelerin maliyetleri doğal ağaçtan yapılmaları sebebi ile laminat parkelere kıyasla daha yüksektir. Laminat parkeler renklendirilmiş kağıda reçine emdirilmesinden elde edilen malzemenin fırınlarda kurutulması ile elde edilen mdf yapı malzemeleridir. Ekonomik olması, doğaya zarar vermemesi ve kolay uygalanabilir olması gibi sebeplerle günümüzde dekoratif zemin kaplaması olarak en yaygın kullanılan ürün laminat parkedir. Parkelerin kalınlıklarına, kullanılan malzemenin kalitesine ve çeşitlerine göre maliyetleri değişebilmektedir. 

Parke ve ahşap döşeme ustaları parke uygulamaları ve parke döşeme işlerinin yanında, parke cilalama, parke boyama, şişmiş ve kabarmış parke tamiri, süpürgelik montajı ve tamiri, pervaz tamiri, parke vernikleme gibi sistre işlerini de yapmaktadır. Parke seçimi konusunda da ayırdığınız bütçeye göre ürün tavsiye eden parkeciler her türlü malzemenin teminini, nakliyesini ve eski zemininizden çıkan hafriyatın atılması işini sizler için yapmaktadır. 

İstanbul'un sürekli kentleşen Beylikdüzü ilçesindeki En İyi Laminat Parke ve Ahşap Döşeme Firmaları bu sayfada elinizin altında. UstasıBurada sizler için Beylikdüzü parke ustalarını bir telefon kadar yakınınıza getirdi. İhtiyacınız olan parke ustalığı hizmetini almak için firmalarımızı ve ustalarımızı hemen arayın.

İstanbul'un batısında bulunan Beylikdüzü ilçesi toplu konut projeleri ve lüks site yapılanmasının çok yaygın olduğu bir bölgedir. Komşu ilçeleri, Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece olan Beylikdüzü'nde 2016 yılı rakamlarına göre 297.420 kişi yaşamaktadır. Beylikdüzü Migros AVM, Perla Vista AVM, Beylicium AVM, White Corner AVM, Beylik Pazarı, Adnan Kahveci Çarşamba Pazarı, Stars AVM, Sürmen Center, Kaya Milennium, Paradise AVM, Uyum Çarşı Beykent, Atrium Çarşısı, Marmara Park gibi çok sayıda alışveriş merkezine ev sahipliği yapan Beylikdüzü ilçesinde nüfusun %40'ı üniversite mezunudur. Beylikdüzü'nde kişibaşı 10 metrekare yeşil alan bulunmakta ve bu yönüyle Avrupa kenti standarlarını sunmaktadır.

Faydalı Yorumlar

  • Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz

    Durusu Dekorasyon, Turgay ellerinize sağlık. Tam saatinde geldiniz, tam söz verdiğiniz günde bitirdiniz. Ustalarınız süper. Dört dörtlük iş yaptınız.

İstanbul Beylikdüzü Laminat / Ahşap Parke

: 15 sonuç
Uzunoğlu Parke & Laminant Ömer Uzunoğlu
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Uğur Akkuş
Murat Seven
Recep Birer
Serhat Güler
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Ateş Parke Ali Osman Ateş
1 Yorum10Puan
Fırat İnşaat Uğur Aras
Temizel Parke Ender Buğlu
1 Yorum8.0Puan
Ersoy Türk

Ersoy Türk

İstanbul / Ataşehir

Laminat / Ahşap Parke

Erkan Özer

Erkan Özer

İstanbul / Bağcılar

Laminat / Ahşap Parke

Akdağ Parke Profil Turgut Tatan
Balca İnşaat & Dekorasyon Orhan Yıldırım
Yakup Onan

Yakup Onan

İstanbul / Esenyurt

Laminat / Ahşap Parke