İstanbul Büyükçekmece En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

İstanbul / Büyükçekmece ilçesinin en iyi Alçıpan Ustaları ve Kartonpiyercileri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Ev dekorasyonunuz ve ofis dekorasyonunuz için yetenekli bir alçı ustası arıyorsanız Büyükçekmece bölgesine hizmet veren alçıpancılara bu sayfa üzerinden telefonla ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Alçı malzemesi alçıtaşı ve kireçten üretilen beyaz toz halinde bir yapı malzemesi olup su ile karıştırıldığında macun şeklini almakta ve kısa sürede kuruyarak sertleşmektedir. İç yapı dekorasyonlarında çok kullanılan alçı malzemesinin kolay uygulanabilir olması, hafif bir mazleme oluşu ve insan sağlığına uygun bir kimyasının oluşu iç mimari ve dekorasyon ürünü olarak tercih edilmesinin sebeplerinden bazılarıdır. Alçıpan ise karton ve alçının bir araya gelmesinden oluşan plakalara verilen isimdir. Alçıpanlar evlerin duvar bölmelerinde, asma tavanlarda, alçıpan giyinme odalarında yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Alçı ve alçıpan plakalar yangına dayanıklıdır, ortamdaki nemi dengeleme özelliğine sahiptir, ses yalıtımı sağladığı için alçıpan duvarlarda gürültü sorunu yaşanmaz. Her alana kolay uygulanabildiği için evlerde kusurları gizlemek için kullanılabilen kurtarıcı bir dekor malzemesidir. Alçı ve alçıpan ustaları alçı dekorasyonu kapsamında alçı kemer, alçı göbek yapımı, alçıpan tavan, alçıpan gömme dolap, asma tavan, kartonpiyer, alçı panel, alçı sütun, alçıpan ofis bölme, alçıpan ışık bandı, stronpiyer, alçı oyma ve renkli alçı işçiliği sunmaktadır.

Büyükçekmece'deki Alçı ve Kartonpiyer Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Alçı dekorasyonu dünyasının estetik çözümleriyle tanışmak, asma tavan ve alçıpan duvar hizmetlerinden yararlanmak için UstasıBurada'nın sizin için seçtiği en iyi alçı ustaları ile çalışın, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alın.

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Büyükçekmece ilçesi, Marmara denizine uzun bir sahil şeridi olan yazlık bir kenttir. Büyükçekmece'de 2016 yılı rakamlarına göre 237.185 kişi yaşamaktadır. Türkiye'nin en büyük TV kulesi ve yine Türkiye'nin en büyük sergi alanı olan TÜYAP fuarı Büyükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü, Kurşunlu Han, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi, Fatih Sultan Mehmet çeşmesi, Sokullu Mehmet Paşa Camii, İmaret Cami, Enver Paşa Köşkü, Zeynep Dudu çeşmesi, Süleyman ağa çeşmesi ve Sultan Hamid çeşmesi Büyükçekmece'de bulunan tarihi eserlerden bazılarıdır.

İstanbul Büyükçekmece Alçı / Kartonpiyer

: 31 sonuç
Davuthan Şimşek
İlk Adım İnşaat Bilal Kulak
Samet Gündoğdu
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Miss Temizlik Ali Adnan
4 Yorum10Puan
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
İsmail Çelikkol
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Mehmet Oğul
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
İsmail Dağlı
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras
Cem Öztürk
Mustafa Demir
Akoğlu Yapı Orhan Köylü
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış