İstanbul Büyükçekmece En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

Fayans Karo ve Seramik Ustalığı konusunda sahip oldukları tecrübe ve el becerileri sayesinde yaşam alanlarımızı güzelleştiren en yetenekli fayans ustalarını UstasıBurada sizler için bu sayfada biraraya getirdi. İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde fayans döşeme hizmeti veren ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilir, banyonuzun fayanslarını yeniletip, mutfağınıza seramik kaplamanın şıklığını katabilirsiniz. 

Ülkemizde evlerin iç dekorasyonunda en yaygın kullanılan yer ve duvar kaplama taşları arasında fayans, kalebodur, karo ve seramik gibi taşlar gelmektedir. Bu taşlar evlerin banyo ve mutfak bölümlerinde hem yer döşemesi hem de duvar kaplaması olarak tercih edilmektedir. Çünkü fayans ve türevi olan bu taşlarda, suya ve neme dayanıklılıkları sayesinde rutubet, kabarma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Üstelik fayansların temizliği çok kolaydır ve insan sağlığı için son derece hijyenik bir tercihtir. 

Ayrıca fayansların farklı sıcaklıklarda fırınlanması ve farklı boyutlarda üretilmesiyle elde edilen seramik kaplama çeşitleri de estetik görünüm açısından evlerin hepçok farklı bölümünde dekoratif kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Desenli ve işlemeli seramik çeşitleri evlerin antre bölümlerine, mutfak zeminine ve hatta salonlarına döşenerek göbek yapılmakta, yere halı serilmesine bile gerek kalmadan zeminlere şıklık katılmaktadır.

Fayans döşeme, kalebodur döşeme, seramik döşeme, fayans kırma ve yenileme, lazerle fayans hizalama, fayans tamiri, fayans parlatma, mutfak fayans uygulaması, bordür yapımı, banyo fayans uygulaması, dekoratif seramik kaplama gibi hizmetler sunan fayans ustları tarafından evinizin eski fayanslarının kırılması, çıkan hafriyatın evden atılması, yeni döşenecek fayansların evinize nakliyesi gibi hizmetlerin tamamı verilmektedir. Fayans döşetmenin size maliyeti kaç metrekare alana işlem yaptıracağınıza ve tercih ettiğiniz fayans, seramik veya karonun kalitesine göre değişmektedir. 

İstanbul / Büyükçekmece bölgesinin en uygun fiyatlar ile en kaliteli Fayans Karo ve Seramik Döşeme hizmetini veren fayans ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. Ustalarımızı ücretsiz çağrı hatlarından arayıp fiyat teklifi almadan evinizin fayans döşeme işlerini kime yaptıracağınıza karar vermeyin. Aradığınız fayans ustası UstasıBurada'da, peki siz neredesiniz?

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunun Büyükçekmece ilçesinin Marmara denizine kıyısı olup, ilçe uzun bir sahil şeridine sahiptir. 2016 yılı rakamlarına göre Büyükçekmece ilçesinde 237.185 kişi yaşamakta ve ilçe 24 mahalleden oluşmaktadır. Büyükçekmece ilçesinin semtleri Celaliye(Kamiloba)KumburgazMimarsinan ve Tepecik'tir. Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü, Kurşunlu Han, Sokullu Mehmet Paşa Camii, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi, İmaret Cami ilçenin tarihi zenginliklerinin başında gelmektedir. 

İstanbul Büyükçekmece Fayans / Seramik Döşeme

: 20 sonuç
Davuthan Şimşek
İsmail Çelikkol
Çelikoğlu Mimarlık Veysel Çelik
Ahmet Babar
Orhan Kurt
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Murat Seven
Recep Birer
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Santalu Mermer ve Granit Faruk Sanpalu
Enver Çamlıca
Nayif Kaya
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Fırat İnşaat Uğur Aras

Fırat İnşaat

İstanbul / Güngören

Fayans / Seramik Döşeme

Meriç Özbilici

Meriç Özbilici

İstanbul / Esenyurt

Fayans / Seramik Döşeme

1 Yorum10Puan
Toto Seramik Özkan Özerdik

Toto Seramik

İstanbul / Kadıköy

Fayans / Seramik Döşeme

Ümit Can Bagaç
Cemal Ertekin

Cemal Ertekin

İstanbul / Maltepe

Fayans / Seramik Döşeme

Erkan Özer

Erkan Özer

İstanbul / Bağcılar

Fayans / Seramik Döşeme

Sınır Sıhhi Tesisat Serhat Gürüsük