Elif Cam Umut Bardakçı
Fer Yapı Cam Balkon Ferdai Ak
Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan
4 Yorum9.8Puan
Beylikdüzü Çağrı Duşakabin Serkan Tarık Bozacı
Abdullah Usta Cam Balkon-Pvc Abdullah Bey
CK Cam Balkon Sistemleri Cihan Kaya
İst Yapı Mehmet Özaltun
A Sineklik Ümmet Aklan
Altaylar Yapı Engin Altay
Fema Cam Balkon, Sineklik ve PVC Fatih Oğuz
Tekalsin Alüminyum İsmail Demiray
Bektaş Yapı Mimarlık Fatih Bektaş
Karaca Yapı Mustafa Karaca
Mertcan Akbuğa Devrim hanım

İstanbul En İyi 10 Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri

Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve İstanbul geneline hizmet veren onlarca firma UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Cam balkon yaptırmadan önce en iyi fiyat teklifini almak için bu firmalarla mutlaka iletişime geçmenizi öneririz. 

Cam balkon sistemleri, katlanır ve sürgülü camlar evlerin balkonlarında, teraslarında ve kış bahçesi olarak kullanılabilecek tüm alanlarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Birbirinden şık cam balkonlar ile evlerin atıl kalan alanları kapatılarak yaz kış kullanılabilir bir alana dönüştürülebilmektedir. Pek çok insan evinin balkonunu kışın soğuk hava nedeniyle, yazınsa aşırı sıcaklar nedeniyle kullanamamaktan dert yanmaktadır. Tam da bu noktada cam balkon üreticilerinin sunduğu teklifler oldukça cazip görünmektedir. 

Sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, renkli cam balkon, siyah cam balkon, ısıcamlı cam balkon seçenekleri sunan cam balkon üreticileri müşterilerinin talepleri doğrultusunda ölçü aldıktan sonra, kullanılacak camın kalitesine göre bir fiyat teklifi vermektedir. Örneğin ısıcamlı cam balkon yaptırmanın maliyeti normal cam kullanılarak yapılan cam bolkandan dafa fazla olacaktır. Çünkü ısıcam, iki cam arasına doldurulan argon gazı sayesinde yalıtım özelliği taşımaktadır. Isı tasarrufu sağladığı için fiyatı diğer camlara göre daha yüksektir. Yaptırdığınız cam balkon sisteminin ısıcam ya da normal katlanır cam olması arasında ciddi bir ısı farkı olacaktır. Ancak iş sadece camın yalıtım özelliğine bağlı değildir. Cam balkon montajının ne derece kaliteli yapıldığı ısı performansı açısından camın yalıtım özelliğinden bile daha önemli bir konudur.

İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun cam balkon yaptırmadan önce bu sayfadaki Cam Balkon Firmaları ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Kaliteli bir montaj hizmeti ile garanti kapsamında cam balkon montajı yaptırmak için UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği en iyi cam balkon üreticileriyle çalışın, paranızı çöpe atmayın. 

Kıtalararası bir şehir olması, hem Asya hem Avrupa kıtasında topraklarının bulunması, dünya deniz ticaretinde stratejik öneme sahip olan İstanbul Boğazı'na ev sahipliği yapması gibi sebeplerle ülkemizin ve dünyanın en önemli şehirlerinden biridir İstanbul. Aynı zamanda dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış, Osmanlı döneminde Haliç, Boğaziçi ve Marmara denizinin çevrelediği yarımada üzerinde surlarla çevrili bir şehir olmuş, sınırları dört kez genişletilmiş ve günüzde Türkiye'nin ticari, ekonomik ve kültürel açıdan en büyük metropolü haline gelmiştir. 2016 yılı verilerine göre İstanbul'da 39 ilçe, 960 mahalle bulunmakta ve şehirde 14.8 milyon kişi yaşamaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan

    Nuh yapıya cok teşekkürler iyiki varsınız inşaat işleri benim için önceleri bi sorundu şimdi hiç gözüm arkada değil artık