İstanbul En İyi 10 Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri

Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri üzerine faaliyet gösteren ve İstanbul geneline hizmet veren onlarca firma UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Cam balkon yaptırmadan önce en iyi fiyat teklifini almak için bu firmalarla mutlaka iletişime geçmenizi öneririz. 

Cam balkon sistemleri, katlanır ve sürgülü camlar evlerin balkonlarında, teraslarında ve kış bahçesi olarak kullanılabilecek tüm alanlarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Birbirinden şık cam balkonlar ile evlerin atıl kalan alanları kapatılarak yaz kış kullanılabilir bir alana dönüştürülebilmektedir. Pek çok insan evinin balkonunu kışın soğuk hava nedeniyle, yazınsa aşırı sıcaklar nedeniyle kullanamamaktan dert yanmaktadır. Tam da bu noktada cam balkon üreticilerinin sunduğu teklifler oldukça cazip görünmektedir. 

Sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, renkli cam balkon, siyah cam balkon, ısıcamlı cam balkon seçenekleri sunan cam balkon üreticileri müşterilerinin talepleri doğrultusunda ölçü aldıktan sonra, kullanılacak camın kalitesine göre bir fiyat teklifi vermektedir. Örneğin ısıcamlı cam balkon yaptırmanın maliyeti normal cam kullanılarak yapılan cam bolkandan dafa fazla olacaktır. Çünkü ısıcam, iki cam arasına doldurulan argon gazı sayesinde yalıtım özelliği taşımaktadır. Isı tasarrufu sağladığı için fiyatı diğer camlara göre daha yüksektir. Yaptırdığınız cam balkon sisteminin ısıcam ya da normal katlanır cam olması arasında ciddi bir ısı farkı olacaktır. Ancak iş sadece camın yalıtım özelliğine bağlı değildir. Cam balkon montajının ne derece kaliteli yapıldığı ısı performansı açısından camın yalıtım özelliğinden bile daha önemli bir konudur.

İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun cam balkon yaptırmadan önce bu sayfadaki Cam Balkon Firmaları ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Kaliteli bir montaj hizmeti ile garanti kapsamında cam balkon montajı yaptırmak için UstasıBurada'nın sizler için bir araya getirdiği en iyi cam balkon üreticileriyle çalışın, paranızı çöpe atmayın. 

Kıtalararası bir şehir olması, hem Asya hem Avrupa kıtasında topraklarının bulunması, dünya deniz ticaretinde stratejik öneme sahip olan İstanbul Boğazı'na ev sahipliği yapması gibi sebeplerle ülkemizin ve dünyanın en önemli şehirlerinden biridir İstanbul. Aynı zamanda dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış, Osmanlı döneminde Haliç, Boğaziçi ve Marmara denizinin çevrelediği yarımada üzerinde surlarla çevrili bir şehir olmuş, sınırları dört kez genişletilmiş ve günüzde Türkiye'nin ticari, ekonomik ve kültürel açıdan en büyük metropolü haline gelmiştir. 2016 yılı verilerine göre İstanbul'da 39 ilçe, 960 mahalle bulunmakta ve şehirde 14.8 milyon kişi yaşamaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Kılıç Cam Erdem Kılıç

  Balkonumuza katlanır cam yapmak için internette birkaç araştırma yaptıktan sonra Kılıç Cam'ı aradık. Telefona firma yetkilisi Erdem bey çıktı. İçten konuşmasıyla bizi telefonda gerçekten bu işi layığıyla yaptığına ikna ettiler. Keşif için evimize geldiler, sözleşmemizi yaptık ve on gün sonra cam balkonumuzu taktılar. İşlerini çok sahipleniyorlar, gerçekten tavsiye ederim.

 • Düzgün Yapı Ömer Düzgün

  İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim, aynı gün içinde sinekliklerime kavuştum.

  İyi günlerde kullanın efendim.

 • Evliya Atay Evliya Atay

  Evliya Atay

  Yaptığı işi gayet güzel başarılı ve estetik bir şekilde yapmıştır çıkan diğer işler içinde kesinlikle tercih ederim

Evliya Atay
2 Yorum10Puan
Düzgün Yapı Ömer Düzgün
5 Yorum9.8Puan
Kılıç Cam Erdem Kılıç
1 Yorum10Puan
Alper Cam Ali İzgin
Yağmur Cam Fatih Taşçı
Kaplan Cam Uğur Kaplan
Şengül Pen Sefa Şengül
Ertay Yapı Tayyip Çoban
Cevdet Aktaş
Haydar Hızlı
Özlem Yapısan Cihat Türk
Mks Yapı Murat Derin

Mks Yapı

İstanbul / Kartal

Cam Balkon Sistemleri

Hbsa Yapı Muhsin Çiçek

Hbsa Yapı

İstanbul / Eyüp

Cam Balkon Sistemleri

Boğaziçi Alüminyum Ahmet Yıldırım
Platin Sineklik Mustafa İkizek
Yurt Cam Burhan Yurt

Yurt Cam

İstanbul / Esenyurt

Cam Balkon Sistemleri

Batu Yapı Kahraman Boruk

Batu Yapı

İstanbul / Esenyurt

Cam Balkon Sistemleri

Yurt Cam Murat Yurt

Yurt Cam

İstanbul / Avcılar

Cam Balkon Sistemleri

Elif Cam Umut Bardakçı

Elif Cam

İstanbul / Sultanbeyli

Cam Balkon Sistemleri

İbrahim Yangöz